Sorum var Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,322 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Yine ayrı yaşıyla bana sana ilerde sıkıntı olmasın aldır diyor 4 aylık bebek alınmaz ki anne karnından ben cocuma tek başıma buyutebilirim nasılsa tecrubem var
Töbe nye skntı olsn ki cnm hdi ayrlsan ble brz byüynce grr Bi işe yne bkrsn o çocuga ailen yanndysa Bi kadın illa kocaya muhtaç dgldr her türlü yaşablir bazı insnlr bunu anlamıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek bazen konuşabilir ama çok üstüne gidersen ciddileşir ya kadin ya erkek susması lazim kusura bakma ama ikiniz çoçuk gibi yazişmişsiniz
Kız bnm Bi komşum vardı aynı böyleydiler Valla hbire ayrı kalıp yzşyolrdı knşmaya geldi mi yok nye knşmuyosnz dyodm kıza knşmuyoki telefonla oynuyor fln dyodu

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bazen konuşabilir ama çok üstüne gidersen ciddileşir ya kadin ya erkek susması lazim kusura bakma ama ikiniz çoçuk gibi yazişmişsiniz
Vallaha o ısrarla aldır diyor bende aldirmiycam diyorum bunun gibi kocam olacaksa bir daha asla hic olmasın daha iyi

Töbe nye skntı olsn ki cnm hdi ayrlsan ble brz byüynce grr Bi işe yne bkrsn o çocuga ailen yanndysa Bi kadın illa kocaya muhtaç dgldr her türlü yaşablir bazı insnlr bunu anlamıyor

Kız bnm Bi komşum vardı aynı böyleydiler Valla hbire ayrı kalıp yzşyolrdı knşmaya geldi mi yok nye knşmuyosnz dyodm kıza knşmuyoki telefonla oynuyor fln dyodu
İstediniz yapsın ama ben aldırmam zaten orada muhtaç deyilim ama çocuk doğduktan sonra eyer ben boşanmış olursam benim sigortam yok devletin yarı yarıya karşıladı ilacı ben tamamen karşılamış olucam

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha o ısrarla aldır diyor bende aldirmiycam diyorum bunun gibi kocam olacaksa bir daha asla hic olmasın daha iyi

İstediniz yapsın ama ben aldırmam zaten orada muhtaç deyilim ama çocuk doğduktan sonra eyer ben boşanmış olursam benim sigortam yok devletin yarı yarıya karşıladı ilacı ben tamamen karşılamış olucam
Evet çlşmayan insana zor onda hklsn bak

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hayatında birisi olabilir sebesiz yere bunları yapması çok saçma bahanesi olamaz heleki hamile kadına bunlar yapilmaz

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
IMG_5301.jpg

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Bu zihniyette Bi insn boşansan nafaka da vrmz çocugunada bkmz dha şimdidn istemiyor
Kaç çocugun vr cnm çocktn sonramı böyle dgşti yoksa baştan berimi böyleydi hp

Baban emekliy
Aynen babadan faydalanyosn boşansan evliyken kocadan

Tüm sayfalar yüklendi.