Bronşit

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Bronşit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,048 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bronşit
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bir kaç doktora daha götürüp ciğer grafiği falan isteyeceğim netlessin bakacağım duruma maşallah size 🤲🌸Antibiyotik benim için çok farklı bir virus gibi bisi iyi kotu ne varsa öldürüyor off canım çok sıkkın ve çok üzgünüm :(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah kıyamam ya oğlumda 1 aylıkken bronşit oldu yatış verildi ve hastanede damar yolu ile antibiyotik verildi
Aynen canım bir kaç doktordan da fikir al hepsi aynı şeyi söylüyorsa mecbur canım yapacak birşey yok malesef antibiyotik kullanmak gerekiyor 😔

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Biz istemesekte bazen mecbur kalıyoruz kullanmaya bebekler biz gibi güçlü değiller bitkisel şeylerle olması için çok uzun zaman gerekiyor bebeğin acıyi daha az çekmesi için başka hastalıklara cevirmemesi için ( astım gibi mesela ) antibiyotik şart üzgünüm ama kullansan iyi olur çok çok geçmiş olsun rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah 🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba öncelikle nasılsınız iyimiziniz bebislerimiz nasıllar? Zeynep Simavera'M bronşit oldu doğal yollar ile iyileşme sağlamak istiyorum antibiyotik kullanmak istemiyorum kesinlikle hemde diğer iki çocuğumda bile birer defa hastanede yatarken serum yolu ile verildi. Antibiyotik kullanımına çok karşıyım başka çözümler ile iyi olsun istiyorum bebeğim 3 gün sonra 4 aylık olacak. Lütfen antibiyotiksiz ne yapabilirim? Eleştiri yazacak arkadaşlar hiç yazmasın antibiyotik ile ilgili. Birbir çeşit araştırmalar yaptığım için çok karşıyım bünye ve hücreler ile ilgili. O yüzden kullanmak istemiyorum. Yuşa bebek nasıl oldu? Atesi düzeldi mi tekrar doktor gördü mü çok aktif olamıyorum ve ne yazikki kim ne yapıyor bilemiyorum sizleri de çok özlüyorum hamilelik hallerimi gram özlemedim ama sizinle hamileyken yaptığım sohbetleri çok özlüyorum 😇🌸
Merhaba bitanem Yuşa Han çok şükür iyi oldu ateşli günleri atlattık sorduğun için çok teşekkür ederim. Zeynep simavera prensese de çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah. Antibiyotiğe karşı olmanı çok iyi anlayabiliyorum ama bu lanet hastalığı başka türlü geçiremezsin maalesef. Bende kronik bronşit oldum çocukluğumda antibiyotik kullanmadığım taktirde asla geçmiyordu ilaçları bırakıp doğal yollardan halletmeye çalışırken astım bronşit ettim kendimi 🤦🏻‍♀️ üzülerek söylüyorum ki bronşitte antibiyotik kullanımı şart yoksa Allah korusun bebeğinin hastalığı ilerleyebilir bu senin ve bebeğin için daha sıkıntılı döneme girmek demek.

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba öncelikle nasılsınız iyimiziniz bebislerimiz nasıllar? Zeynep Simavera'M bronşit oldu doğal yollar ile iyileşme sağlamak istiyorum antibiyotik kullanmak istemiyorum kesinlikle hemde diğer iki çocuğumda bile birer defa hastanede yatarken serum yolu ile verildi. Antibiyotik kullanımına çok karşıyım başka çözümler ile iyi olsun istiyorum bebeğim 3 gün sonra 4 aylık olacak. Lütfen antibiyotiksiz ne yapabilirim? Eleştiri yazacak arkadaşlar hiç yazmasın antibiyotik ile ilgili. Birbir çeşit araştırmalar yaptığım için çok karşıyım bünye ve hücreler ile ilgili. O yüzden kullanmak istemiyorum. Yuşa bebek nasıl oldu? Atesi düzeldi mi tekrar doktor gördü mü çok aktif olamıyorum ve ne yazikki kim ne yapıyor bilemiyorum sizleri de çok özlüyorum hamilelik hallerimi gram özlemedim ama sizinle hamileyken yaptığım sohbetleri çok özlüyorum 😇🌸
Kuzum antibiyotik vermiyorsan hava vereceksin eve makinasını alıp oğlumda bronşit hasta oldu mu direk kendini belli ediyor evde hava vererek düzeltiyoruz eğer başka şehirde olduysa hava almadığı için mecbur ilerliyor Buda antibiyotik almadan geçmiuor malesef ki

Çok geçmiş olsun bitanem Zeynep Simavera ‘ma🌹

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyiyim çok şükür kuzum sen nasılsın bende koşuşturmaca işte çok geçmiş olsun canım benim ya rabbim şifa versin inşallah

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim çok şükür kuzum sen nasılsın bende koşuşturmaca işte çok geçmiş olsun canım benim ya rabbim şifa versin inşallah
Aminn canım inşallah çocuğun sesi çıkmıyor ağlama sesjbj duymuyoruz o kadar kötü oldu

Çok geçmiş olsun bitanem Zeynep Simavera ‘ma🌹
Amin canım inşallah iyi olur minigim

Kuzum antibiyotik vermiyorsan hava vereceksin eve makinasını alıp oğlumda bronşit hasta oldu mu direk kendini belli ediyor evde hava vererek düzeltiyoruz eğer başka şehirde olduysa hava almadığı için mecbur ilerliyor Buda antibiyotik almadan geçmiuor malesef ki
Makinem var canım fizyolojik serum alacam bir doktor daha görecek

Merhaba bitanem Yuşa Han çok şükür iyi oldu ateşli günleri atlattık sorduğun için çok teşekkür ederim. Zeynep simavera prensese de çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah. Antibiyotiğe karşı olmanı çok iyi anlayabiliyorum ama bu lanet hastalığı başka türlü geçiremezsin maalesef. Bende kronik bronşit oldum çocukluğumda antibiyotik kullanmadığım taktirde asla geçmiyordu ilaçları bırakıp doğal yollardan halletmeye çalışırken astım bronşit ettim kendimi 🤦🏻‍♀️ üzülerek söylüyorum ki bronşitte antibiyotik kullanımı şart yoksa Allah korusun bebeğinin hastalığı ilerleyebilir bu senin ve bebeğin için daha sıkıntılı döneme girmek demek.
Çok sevindim Yuşa Han beyimizin iyi olmasına çok şükür. Evet büyük ihtimalle kullanacağız gibi duruyor yarın bir başka uzmana randevu aldım goturcem inşallah o kadar kötü değildir sesi çıkmıyor aglarken

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım benim şuan nasıl minik Zeynebim.. rabbim sâfi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻. Sen yinede bir kax doktora sor canım ilaçların hiç biri masum değil ama onlarsiz da düzelme olmuyor ne yazık ki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aminn canım inşallah çocuğun sesi çıkmıyor ağlama sesjbj duymuyoruz o kadar kötü oldu

Amin canım inşallah iyi olur minigim

Makinem var canım fizyolojik serum alacam bir doktor daha görecek

Çok sevindim Yuşa Han beyimizin iyi olmasına çok şükür. Evet büyük ihtimalle kullanacağız gibi duruyor yarın bir başka uzmana randevu aldım goturcem inşallah o kadar kötü değildir sesi çıkmıyor aglarken
Kıyamam canım ya geçer inşallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hıhı o müthiş ordinaryus profesör kimliğinle araştırdın ve tıp biliminin uzun uğraşlar sonucu bulduğu ve etkin tedavi sağlayan ilaçların (ki kullanılmadığında bebek küçük olduğu icin hayatı risk oluşturan bronsite) antibiyotigin zararlı olduğuna karar verdin öylemi. Allahımm bu cahil kafalara erişmek istiyorum nasıl oluyor da bronşitin bebek için hayati tehlikesi oldugunu bilmiyor ama tedavi eden ilaca şiddetle karşı çıkıyorlar
Üslubunuza dikkat edin lütfen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar