Bu adamı geceleri alıp kapının taa ötesine koyasım varrrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Ciçiş örgüler tarafından oluşturulan Bu adamı geceleri alıp kapının taa ötesine koyasım varrrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,264 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bu adamı geceleri alıp kapının taa ötesine koyasım varrrrrr
Konbuyu başlatan Ciçiş örgüler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bu adamı ben hakkat bi gün dısarı atacam ya geceleri zaten uyutmuyo kızım daha bi de bunun horlaması yok mu düşman basına bike vermesin allah. Resmen evde bi aslan mı var ne var ben bilmiyorum. Kız kardeşim alt kattan duyuyormus abla eniştem nasıl horluyo öle geceleri yatamıyom dio kızcagız dedim sen gelde bi de bize sor col comlak zorla dalıyoz uykuya artık uykusuzluktan sermesefil olduktan sonra onu duymuyoruz. Kac defa kavga ettim git dr a rahatsız oluyoruz ıyutmuyısum die az kaldı kapı dısarı etcem.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bu adamı ben hakkat bi gün dısarı atacam ya geceleri zaten uyutmuyo kızım daha bi de bunun horlaması yok mu düşman basına bike vermesin allah. Resmen evde bi aslan mı var ne var ben bilmiyorum. Kız kardeşim alt kattan duyuyormus abla eniştem nasıl horluyo öle geceleri yatamıyom dio kızcagız dedim sen gelde bi de bize sor col comlak zorla dalıyoz uykuya artık uykusuzluktan sermesefil olduktan sonra onu duymuyoruz. Kac defa kavga ettim git dr a rahatsız oluyoruz ıyutmuyısum die az kaldı kapı dısarı etcem.
😀 112 arayalım hemen 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun valla canım çok zor

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kız ne 112 yi bosa mesgul etcem atarım kapının önüne gitsin anasında yatsın bu ne yaa bugün daha bi kötü anlatılmaz yasanır cinsten 😠😠😠🤦‍♀️
Düşünmek bile istemiyorum aşkım inan benimki az bi horluyor gibi oluyor dürtüyorum niye horluyorsun diye kızyorum susuyorum 😅 seninki benim babam gibi burnunda et var diye horluyordur kocan

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya bide hava soguk die sobalı odada yatıyoruz hep birlikte. Gecen kar yagmıstı dedim sen bize acımıyorsun bende san acımam git yatak odasında uyu dio cok soguk elektrikli battaniyeyi calıstır uyu valla seni hiç çekemem dedim cıldırttı beni. Dr a da gidecem diip beni oyalıyor yaa sanki ben salagım..

Düşünmek bile istemiyorum aşkım inan benimki az bi horluyor gibi oluyor dürtüyorum niye horluyorsun diye kızyorum susuyorum 😅 seninki benim babam gibi burnunda et var diye horluyordur kocan
Ya bende dürtüyorum ama adam banamısın demiyor uyanmıyo hiç istifini bile bozmuyo kız bi görsen. Cok agır uykusu top atılsa uyanmaz. Oplumuzla yatıyo babası allahtan cocugunda uykusu agırda sesini duymuyor kızkar kendinin yüzünden gec uyur oldular helee diş xıkaran hiç uyumuyo diyebilirim cıldırmak üzereyim yaa 😠😠

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ya bide hava soguk die sobalı odada yatıyoruz hep birlikte. Gecen kar yagmıstı dedim sen bize acımıyorsun bende san acımam git yatak odasında uyu dio cok soguk elektrikli battaniyeyi calıstır uyu valla seni hiç çekemem dedim cıldırttı beni. Dr a da gidecem diip beni oyalıyor yaa sanki ben salagım..

Ya bende dürtüyorum ama adam banamısın demiyor uyanmıyo hiç istifini bile bozmuyo kız bi görsen. Cok agır uykusu top atılsa uyanmaz. Oplumuzla yatıyo babası allahtan cocugunda uykusu agırda sesini duymuyor kızkar kendinin yüzünden gec uyur oldular helee diş xıkaran hiç uyumuyo diyebilirim cıldırmak üzereyim yaa 😠😠
Ay sen söylerken benim başıma ağrı girdi kuzum ya Allah sabır versin

Canım biz 3.5 aylık olduk hala oturma odasındayiz zaten yatak odasına gidecek bişey yok sabaha uyumuyoruz 😂sabah uyuyunca alıp bebeği gidiyorum odaya eşim uyanırken biz daha yeni uyucak oluyoruz

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah seni keşke benide kicamin horlamasi uyutmasa vururum teppigi gitsin başka yerde uyusun😄😄benide 3 bucuk aylik bacaksiz ogluşum uyutmuyor sabaha kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar