Bu adamı geceleri alıp kapının taa ötesine koyasım varrrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Ciçiş örgüler tarafından oluşturulan Bu adamı geceleri alıp kapının taa ötesine koyasım varrrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bu adamı geceleri alıp kapının taa ötesine koyasım varrrrrr
Konbuyu başlatan Ciçiş örgüler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Bu adamı ben hakkat bi gün dısarı atacam ya geceleri zaten uyutmuyo kızım daha bi de bunun horlaması yok mu düşman basına bike vermesin allah. Resmen evde bi aslan mı var ne var ben bilmiyorum. Kız kardeşim alt kattan duyuyormus abla eniştem nasıl horluyo öle geceleri yatamıyom dio kızcagız dedim sen gelde bi de bize sor col comlak zorla dalıyoz uykuya artık uykusuzluktan sermesefil olduktan sonra onu duymuyoruz. Kac defa kavga ettim git dr a rahatsız oluyoruz ıyutmuyısum die az kaldı kapı dısarı etcem.
Benimde aynı sorun var dün oda değiştirdim uyuyayım diye

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bu adamı ben hakkat bi gün dısarı atacam ya geceleri zaten uyutmuyo kızım daha bi de bunun horlaması yok mu düşman basına bike vermesin allah. Resmen evde bi aslan mı var ne var ben bilmiyorum. Kız kardeşim alt kattan duyuyormus abla eniştem nasıl horluyo öle geceleri yatamıyom dio kızcagız dedim sen gelde bi de bize sor col comlak zorla dalıyoz uykuya artık uykusuzluktan sermesefil olduktan sonra onu duymuyoruz. Kac defa kavga ettim git dr a rahatsız oluyoruz ıyutmuyısum die az kaldı kapı dısarı etcem.
Canım benim kaynanam o şekil horluyor önceden BIRLIKTE oturuyorduk o salonda biz arkadaki odada uyuyamıyorduk Allah kolaylîk versin.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim aslinda horulamaya yorgun olduklari zaman oluyo😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ya bide hava soguk die sobalı odada yatıyoruz hep birlikte. Gecen kar yagmıstı dedim sen bize acımıyorsun bende san acımam git yatak odasında uyu dio cok soguk elektrikli battaniyeyi calıstır uyu valla seni hiç çekemem dedim cıldırttı beni. Dr a da gidecem diip beni oyalıyor yaa sanki ben salagım..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya bende dürtüyorum ama adam banamısın demiyor uyanmıyo hiç istifini bile bozmuyo kız bi görsen. Cok agır uykusu top atılsa uyanmaz. Oplumuzla yatıyo babası allahtan cocugunda uykusu agırda sesini duymuyor kızkar kendinin yüzünden gec uyur oldular helee diş xıkaran hiç uyumuyo diyebilirim cıldırmak üzereyim yaa 😠😠
Benim eşimde yüzüstü yatınca az ses çıksın bırnını elleyip sıkıyorum susuyo ama çok nadir bukadar olsa asla katlanamam uyuyamam 🤣 sende sık burnunu

PaSsion

Kayıtlı Üye
rank
Benim herifte oyle koronadan sonra grip oldu ondan beridir kaldi deli ediyo beni burnu biterse agziyla onu dürtecem diye uyuyamiyorum biktim artik tartissan ne seslenirim horlama diye ben horlamam der bide sanki yalan soyluyoruz sinir hastasi oldum neyse ki biraz volumu düstü uykuya cabuk daliyorum🤣🤣

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Beninkide öyle onceden yan dönünce susardi şimdi mümkün değil ne tarafa yatsa kukruyor 🤣 gece sabaha kadar tekmeliyorum biraz susuyo sonra tekrar başlıyor 🤦

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kız gönder diğer odaya uyusun top patlasa uyanmaz maden boşver gitsin diler tarafa
Cnm öbür odaya yollayınca da oğlan gece baba die aglıyo kızları uyandırıyo yanıma gelmek istiyo ben zaten ötekiyle yatıyorum o da babasıyla a yatıyo. Öteki oda soguk yollayamam da oğlanı oraya adam gitsin gitsinde off kalması bi dert gitmesi bi dert deli etti beni ya

Benim herifte oyle koronadan sonra grip oldu ondan beridir kaldi deli ediyo beni burnu biterse agziyla onu dürtecem diye uyuyamiyorum biktim artik tartissan ne seslenirim horlama diye ben horlamam der bide sanki yalan soyluyoruz sinir hastasi oldum neyse ki biraz volumu düstü uykuya cabuk daliyorum🤣🤣
Ay valla cok kötü ve zor yaa anlayorum seni.

Beninkide öyle onceden yan dönünce susardi şimdi mümkün değil ne tarafa yatsa kukruyor 🤣 gece sabaha kadar tekmeliyorum biraz susuyo sonra tekrar başlıyor 🤦
Kız yanyana yatmıyoz ki dürtamiom da yazları yatagımızda yatınca ii dürtüyom kendini ama kısın salondayız ayrı yatıyoz cocuklarla uyuyoz o yüzden dürtamiom malesef 🤦‍♀️

Benim eşimde yüzüstü yatınca az ses çıksın bırnını elleyip sıkıyorum susuyo ama çok nadir bukadar olsa asla katlanamam uyuyamam 🤣 sende sık burnunu
Valla az kaldı burnu mu geldi çükü mü geldi sıkıp kopartcsm beni deli ediyo 🤦‍♀️🤣🤣kız hiç uyutmuyo hatta cocuklarıda uyandıtıyo iyice tartısmaya basladık. Bi de r beni oyalıyo tmm gitcem dr a diip de yalancı

Canim aslinda horulamaya yorgun olduklari zaman oluyo😂
Kız bu hergün aynı canım yorgun olsun olmasın farketmio. Alt kattaki kardeşim dio uyuyamıoz abla

Canım benim kaynanam o şekil horluyor önceden BIRLIKTE oturuyorduk o salonda biz arkadaki odada uyuyamıyorduk Allah kolaylîk versin.
Anam kabul de etmez o şimdi 🤣 saol cnm yaa

Benimde aynı sorun var dün oda değiştirdim uyuyayım diye
Bnm oda değiştirme gibi bi lüksüm de yok canım soba oldugu için salonda cocuklarlayatmak zorundayım 3 ü de bnmle yatmak istiyo öteki odada hasta olurlar die mecbur burda yatıyorum

Son düzenleme:

Sybm

Guest
rank
Kıyamam sana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar