bu hayatta sizi en cok yoran şey nedir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bu hayatta sizi en cok yoran şey nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,010 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bu hayatta sizi en cok yoran şey nedir?
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma nur ktbs

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Anlayışsız bencil bir kocaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben söylim beni en cok yoran şey nedir koca kaynana kayin peder ve bazi insanlarin davranma şekilleri tavirlari ne yapsamda yaranamamak beni kendisine eş diye degilde annesine babasina hizmet etmem icin yemek yapip bulaşiklarini yikamam camaşirlarini ütüleyip hazirlamak icin alan kocayla uğraşmak söz verip sözünu tutmayan her defasinda ve en ufak şeyde sinirlenip öfkesine yenik düşen kocayla uğraşmak yoruyo beni bu hayatta beni encok yoran şey budur
Aynı şeyleri yaşıyoruz

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
ben söylim beni en cok yoran şey nedir koca kaynana kayin peder ve bazi insanlarin davranma şekilleri tavirlari ne yapsamda yaranamamak beni kendisine eş diye degilde annesine babasina hizmet etmem icin yemek yapip bulaşiklarini yikamam camaşirlarini ütüleyip hazirlamak icin alan kocayla uğraşmak söz verip sözünu tutmayan her defasinda ve en ufak şeyde sinirlenip öfkesine yenik düşen kocayla uğraşmak yoruyo beni bu hayatta beni encok yoran şey budur
Birine birşey yapıp yaranma fikrinden vazgeçin hayır demeyi öğrenin ilk zor geliyor ama ama yapmak istemediğiniz şeyleri yaranmak için yapmak daha yorucu ve inan bana bi yerden sonra çok gereksiz ben artık böyle duymaya başladım eskiden yapardın şimdi niye yapmıyon ne kadar verirsen hep daha fazlasını istiyor insanlar maalesef

Beni yoran 3 çocuğum olmasına rağmen çocuk GIBI ilgi istiyen kocam.
Çünkü erkekler kadınların anne olduğunu anlamak ta zorlanıyorlar onlar için çok değişen birşey yok bebeğe bez eksik almak dışında tabiki bazı kişiler var onları ayrı kefeye koyuyorum ama onların baba olması bizim anne olmamızdan çok farklı

Beni yoran 3 çocuğum olmasına rağmen çocuk GIBI ilgi istiyen kocam.
Çünkü erkekler kadınların anne olduğunu anlamak ta zorlanıyorlar onlar için çok değişen birşey yok bebeğe bez eksik almak dışında tabiki bazı kişiler var onları ayrı kefeye koyuyorum ama onların baba olması bizim anne olmamızdan çok farklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar