Sorum var Bu kasintilar beni öldürecek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EbruSamir❤ tarafından oluşturulan Bu kasintilar beni öldürecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,040 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kasintilar beni öldürecek
Konbuyu başlatan EbruSamir❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bunun için doktora gitmen lazim kaşıntılar tehlikeli geçen bir hanımefendinib videosuna denk geldim🥺Instagram da oda böyle çok kaşınıyor Muş 31. Haftada gebelik kolestazisi tanısı konulmuş bebeği almak zorunda kalmışlar ne yazık ki yaşmammış 🥺🥺. Sanırım kaç gundue bunun etkisi deyin bende de 35. Haftada başlamıştı doktora gitmemistim o yüzden 37. Haftada gebelik kolestazisi dediler zaten suyum vs gekiyor diye doğuma aldılar gebelikte normaldir diye gitmemiştim Allah'tan doktorlar ihmal etmedi de rabbim yavrumu bana bağışladı 🥺🥺.. sende kadın doğum doktoruna git şöyle her yerinin kaşındığında test yapsınlar canım ihmale gelmiyor
Bende gebelikte yaşadım gittim baktırdım bide özel yapıyordu ankarda şükür bişeu çıkmadı kremle falan geçti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende gebelikte yaşadım gittim baktırdım bide özel yapıyordu ankarda şükür bişeu çıkmadı kremle falan geçti
Şükür canım normalde gebelik kolestazisinde 37. Haftada bebeği alıyorlarmış direk sezaryan ile. Ama kolestazi çıktığı an farklı bulgular da olabiliyormuş bebeğe zarar verecek raddete geliyirsa direk alıyorlarmış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yarin oglum 1 aylik olucak dogum yptm bn
Doğumdan sonra geçmesi en az 2 ayı buluyor o zaman dahiliyeye git karaciğer enzimlerine haktır büyük ihtimalle doktor zayıflaman lazım der beyaz ekmeği kes

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar