Sorum var Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,666 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda biliyorsunuz Hülya doğum yaptı ve erken doğdular ikizlerden birine dün gece ne yazık ki kaybettik Hülya'nın durumu da hiç iyi değil biri Şu an hala küvezde ve yoğun bakımda Hülya için hastanede olan bebeği için ve vefat etmiş bebeği için Kur'an bilen arkadaşlar veyahut da Türkçe mealinden okuyabilen Arkadaşlar ben okurum diyenler buradan dönüp sağlayabilir mi sayımızı bilelim ne kadar çok dua o kadar Hülya için rahatlamadır ferahliktir🙏🤲😔
Ben değil ama yengem biliyor hoca kuzum ona söylerim o okur okudu diyede yazarım kuzum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tamm birtanem Allah razi olsun🤲🙏😔
Ne demek kuzum inşallah şifa olur hülyam şimdi çok kötüdür ben şimdi duydum da ne kdsr kötü oldum rabbim gerçekten yardımcısı olsun diğer Bebek yaşar insalalh ya belki en azından bir tesellisi olur kuzumun ya evet diğerini kaybetmek çok büyük acı ama.belki bu yavrusu bir teselli olur sağlıkla kucağına alır insallh 🤲😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ne demek kuzum inşallah şifa olur hülyam şimdi çok kötüdür ben şimdi duydum da ne kdsr kötü oldum rabbim gerçekten yardımcısı olsun diğer Bebek yaşar insalalh ya belki en azından bir tesellisi olur kuzumun ya evet diğerini kaybetmek çok büyük acı ama.belki bu yavrusu bir teselli olur sağlıkla kucağına alır insallh 🤲😔
Insallah aysem insallah kendide iyi değildi 2 gun önce dikisleri enfeksiyon kapmisti kizin Allahim yardim etsin gercekten kelimelrin bittigi yer

İlk hamileliğim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda biliyorsunuz Hülya doğum yaptı ve erken doğdular ikizlerden birine dün gece ne yazık ki kaybettik Hülya'nın durumu da hiç iyi değil biri Şu an hala küvezde ve yoğun bakımda Hülya için hastanede olan bebeği için ve vefat etmiş bebeği için Kur'an bilen arkadaşlar veyahut da Türkçe mealinden okuyabilen Arkadaşlar ben okurum diyenler buradan dönüp sağlayabilir mi sayımızı bilelim ne kadar çok dua o kadar Hülya için

Kızlar aranızda biliyorsunuz Hülya doğum yaptı ve erken doğdular ikizlerden birine dün gece ne yazık ki kaybettik Hülya'nın durumu da hiç iyi değil biri Şu an hala küvezde ve yoğun bakımda Hülya için hastanede olan bebeği için ve vefat etmiş bebeği için Kur'an bilen arkadaşlar veyahut da Türkçe mealinden okuyabilen Arkadaşlar ben okurum diyenler buradan dönüp sağlayabilir mi sayımızı bilelim ne kadar çok dua o kadar Hülya için rahatlamadır ferahliktir🙏🤲😔
Çok üzüldüm rabbim acil şifalar versin inşallah. Yasin okuyabilirim ben 5 tane sayı topluyorsanız benden 5 yasin alabilirsiniz🙏

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm şuan onu o kadar iyi anlıyorum ki içinde ki uzgunlugu Rabb'im sabır versin diğer bebeğini ona bağışlasın inşallah yasin okurum inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.