Sorum var Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,722 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kızlar Hülya için dua zinciri oluşturuyoruz🤲🙏😔
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar Herkese çok teşekkür ederim kaç tane okuduysanız bana bir dönüş yapın da toplamda kaç yasinimiz olmuş veyahut da diğer Okuduğunuz sureleri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok üzüldüm rabbim acil şifalar versin inşallah. Yasin okuyabilirim ben 5 tane sayı topluyorsanız benden 5 yasin alabilirsiniz🙏
Olur canim okuyabilirsin okuduktan sonra.bildirirsen sevirinirim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Herkese çok teşekkür ederim kaç tane okuduysanız bana bir dönüş yapın da toplamda kaç yasinimiz olmuş veyahut da diğer Okuduğunuz sureleri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olur canim okuyabilirsin okuduktan sonra.bildirirsen sevirinirim
Yarın ben sana dönüş yapıcam kuzum alihanin annesi bu gruptan oda watsaptan yazdım 5 tane o okuck.bnde okucam yengem falan arkadaşlarım ben sana yarın toplam sayısını yazarım daha sağlıklı olur kuzum

Tülay ŞİRAY

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda biliyorsunuz Hülya doğum yaptı ve erken doğdular ikizlerden birine dün gece ne yazık ki kaybettik Hülya'nın durumu da hiç iyi değil biri Şu an hala küvezde ve yoğun bakımda Hülya için hastanede olan bebeği için ve vefat etmiş bebeği için Kur'an bilen arkadaşlar veyahut da Türkçe mealinden okuyabilen Arkadaşlar ben okurum diyenler buradan dönüp sağlayabilir mi sayımızı bilelim ne kadar çok dua o kadar Hülya için rahatlamadır ferahliktir🙏🤲😔
Bende okurum. Allah kimseyi yaşatmasın

Tüm sayfalar yüklendi.