Sorum var Bu koca beni deli edecek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dimi2121 tarafından oluşturulan Bu koca beni deli edecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,322 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu koca beni deli edecek
Konbuyu başlatan Dimi2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İki gün hasta diye varya beni çileden çıkarttı ya ne kadar nazlı ben bile iki defa sezeryan oldum senin kadar naz yapmadim dedim valla varya kafayı yedirttirecek sonunda bana
Vur kafasına bir tane görsün naz yapmayı 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İki gün hasta diye varya beni çileden çıkarttı ya ne kadar nazlı ben bile iki defa sezeryan oldum senin kadar naz yapmadim dedim valla varya kafayı yedirttirecek sonunda bana
Hahaha 😂😂 aynı benim koca hastalığa hiç haz etmez hasta oldumu Allah'ım hiç çekilmiyor bu ay ben eşim bebeğim üçümüz hastalandık eşim bebeğimden daha mızmız idi , sonunda dayanamayıp dedim ki canım rica ediyorum senden bir daha hastalanma sakın 😂😂😂 hiç çekilmiyorsun🤦🏻‍♀️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay hiç yabancı gelmedi nedense 🤣🤣🤣 benimki de öyle bekarken ablası yüzüne telefonu kapatmıştı ben seni çekecem diye düşün ki birkaç gündür aşırı sancım olduğu halde iş yapıyor olmama şaşırıyor ben olsam hastanelik olurdum sen nasıl dayanıyorsun diyor 🤣🤣🤣

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Vur kafasına bir tane görsün naz yapmayı 😂😂
Ne güzel dedin canımsın😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay hiç yabancı gelmedi nedense 🤣🤣🤣 benimki de öyle bekarken ablası yüzüne telefonu kapatmıştı ben seni çekecem diye düşün ki birkaç gündür aşırı sancım olduğu halde iş yapıyor olmama şaşırıyor ben olsam hastanelik olurdum sen nasıl dayanıyorsun diyor 🤣🤣🤣
😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😅
Hahaha 😂😂 aynı benim koca hastalığa hiç haz etmez hasta oldumu Allah'ım hiç çekilmiyor bu ay ben eşim bebeğim üçümüz hastalandık eşim bebeğimden daha mızmız idi , sonunda dayanamayıp dedim ki canım rica ediyorum senden bir daha hastalanma sakın 😂😂😂 hiç çekilmiyorsun🤦🏻‍♀️
Aynen valla cnm iyi demissin

Tüm sayfalar yüklendi.