Sorum var Bu koca beni deli edecek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dimi2121 tarafından oluşturulan Bu koca beni deli edecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,320 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu koca beni deli edecek
Konbuyu başlatan Dimi2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Hiç sorma vallahi ay ben hastayım ay ben ölüyorum anne diye inliyo dedim çok seviyorsan anneni git yanına dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepimiz öyleyiz kuzum vallahi iki gündür sadeee yapıyor başka yaptığı birşey yok şunu getir bunu götür vallahi bezdim canımdan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepimiz öyleyiz kuzum vallahi iki gündür sadeee yapıyor başka yaptığı birşey yok şunu getir bunu götür vallahi bezdim canımdan
Ayneen gitsin annesi iyilestirsin 😅 sapasağlam gelsin sana😄

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
İki gün hasta diye varya beni çileden çıkarttı ya ne kadar nazlı ben bile iki defa sezeryan oldum senin kadar naz yapmadim dedim valla varya kafayı yedirttirecek sonunda bana
Ay benim eşim hasta olsa önünde pervane olurum çünkü her zorluhumda o yanımda çok şükür hastalıkta sağlikta boşuna söz vermedik

İki gün hasta diye varya beni çileden çıkarttı ya ne kadar nazlı ben bile iki defa sezeryan oldum senin kadar naz yapmadim dedim valla varya kafayı yedirttirecek sonunda bana
Kuzum benim doğum yaptığım gün esim bana

-ben senden daha kötüyüm valla ya topuklarim agriyor acaba sen koltuğa gelsen de ben senin yerinde mi yatsam demişti 🤣🤣🤣

Beni kat kat kesmişler, içimden bİr insan yavrusu çıkmış, belden aşağımı hissetmiyorum, açım,uykusuzum, yorgunum,pskolojim yerlerde sürünüyor, çocuğumu hiç göremeden yoğun bakıma almışlar. Ve o benden daha kötüymüş düşünebiliyor musunuz

-Seni bugün burda boşamak istemiyorum demiştim 🤣🤣🤣🤣

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

-ben senden daha kötüyüm valla ya topuklarim agriyor acaba sen koltuğa gelsen de ben senin yerinde mi yatsam demişti 🤣🤣🤣

Beni kat kat kesmişler, içimden bİr insan yavrusu çıkmış, belden aşağımı hissetmiyorum, açım,uykusuzum, yorgunum,pskolojim yerlerde sürünüyor, çocuğumu hiç göremeden yoğun bakıma almışlar. Ve o benden daha kötüymüş düşünebiliyor musunuz

🤣🤣🤣🤣🤣 çok iyi demişsin ben kocamın yanımda refakatçi olarak kalmasını istemiyorum yerimden kaldırmaz ama bana da yer yok mu der 🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣 çok iyi demişsin ben kocamın yanımda refakatçi olarak kalmasını istemiyorum yerimden kaldırmaz ama bana da yer yok mu der 🤣🤣🤣🤣🤣
Şu erkekler grip olsa istiyorlarki tüm dünya onlara hizmet etsin 😅
Aslında iyi bı dayak istiyorlar bence ama dile getiremiyorlar😅😂🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ahahahhaa 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Şu erkekler grip olsa istiyorlarki tüm dünya onlara hizmet etsin 😅
Aslında iyi bı dayak istiyorlar bence ama dile getiremiyorlar😅😂🤣
Bence deeeee 🤣🤣🤣 ya valla bir burnu aksın Allaaaahhhh kıyamet kopsa az ıhlamurlar nane limonlar peçeteler hepsi hazır ama bi iğne bi ilaç iyi gelir dedim mi yok onlar kalsın iğne hele hiç istemez 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar