Bu yerleşme kanaması mı resimli hassas olanlar bakmasin.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Lady tarafından oluşturulan Bu yerleşme kanaması mı resimli hassas olanlar bakmasin. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63,331 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bu yerleşme kanaması mı resimli hassas olanlar bakmasin.
Konbuyu başlatan Lady
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Bunun için doktora giderse bir posta laf işitir gereksiz yada direk Dr a gitsin buraya atacağına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

💕
Haklısınız ama gebeyse tehlikeli olur diye dedim. Merak edip atmıştır yaa daha bilinçli olanlar olduğunu düşünerek. Bence sorun değil ama tabi şu an midesi hassas arkadaşlarımızda var.

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Haklısınız ama gebeyse tehlikeli olur diye dedim. Merak edip atmıştır yaa daha bilinçli olanlar olduğunu düşünerek. Bence sorun değil ama tabi şu an midesi hassas arkadaşlarımızda var.
Yani adı üstünde gebelik sayfası gebeler var hassas ola. Anneler var sonuçta gebe olduğunu sanmıyorum ama resmen âdet kanaması

Lekelenme yle bunun arasında baya fark var canım bı kaç leke olsa neyse bildiğin adet olmuşsun bunu anlamalıydin aslında 🤔
Aynen 6birde ağrı da mı yok

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Yani adı üstünde gebelik sayfası gebeler var hassas ola. Anneler var sonuçta gebe olduğunu sanmıyorum ama resmen âdet kanaması

Evet, bende adet kanaması olduğunu düşünüyorum. Umarım umduğu sonucu isteyen herkesle birlikte görür

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

İllaki ağrısı da olmuştur tabi
Geçmiş olsun ne diyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar