Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,705 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Allah seni 😅😅gece de olsa uyumucam beklicem diyecektin
GecE 2 de eve geldi hani hediyem dedim diyoki sen ciddimiydin bu saate kadar hediyeyimi bekledin evet dedim yaa hediye yok dedi ben bu saate kadar calişiyom karı benden hediye istiyo dedi sonra gitti yattı yani o saate kadar beklememde boşuna yanına kaar kaldı 😏dedimyaa öldursen almaz alsa dicem kesin

GecE 2 de eve geldi hani hediyem dedim diyoki sen ciddimiydin bu saate kadar hediyeyimi bekledin evet dedim yaa hediye yok dedi ben bu saate kadar calişiyom karı benden hediye istiyo dedi sonra gitti yattı yani o saate kadar beklememde boşuna yanına kaar kaldı 😏dedimyaa öldursen almaz alsa dicem kesin
Boşver kuzum Asma suratını hepsi aynı 😊valla ben artık hiç umrusamiyorum pisliği

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bence süpriz olsun diye öyle söylemiştir. Benim çok istediğim bi krem vardı onu almış.

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eve gelincede çiçek getirmişti. Aslında doğrusu söylemek gerekirse evet çiçekler iyi güzel hoş da sonra solup gidiyorlar bu yüzden ben paranı çiçeklere verme diyorum dinlemiyor senden önemli mi diyor🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eve gelincede çiçek getirmişti. Aslında doğrusu söylemek gerekirse evet çiçekler iyi güzel hoş da sonra solup gidiyorlar bu yüzden ben paranı çiçeklere verme diyorum dinlemiyor senden önemli mi diyor🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar