Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,792 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Allah seni 😅😅gece de olsa uyumucam beklicem diyecektin
Dedim Zaten BU SaAT OlMUS HAlA UYUMAdİM🤣🤣AMa ALCaGiNİ HiÇ ZaNNeTmİyOm😬UyUZDur Benimki Biraz🤪😬😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

BENiMKi DE YANiMDA değil canım şimdi beni aramış çiçekler falan mesajlar sevgililer günün kutlu olsun çok şaşırdım hiç beklemiyordum
BeN OlSaM HaNgi DaDA kuRT ÖLDu YAda BaşINa SaKsıMI Düştü DerİM🤣🤣YAni Benim Koca Bana BöyLE ŞYLer YapSa🤣🤣🤣

Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Bizdede aynı hiç bişi almadı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Valla kuzu bisey almadi zaten maasini aldigi gibi bana verir bnde epeydir biriktirmistim biraz kendime kunye aldim vatsab durumumda paylastim cnm kocam tesekkurler yaazdim maksat elticikler görüp biraz çatlasin dimi ama 😂😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzu bisey almadi zaten maasini aldigi gibi bana verir bnde epeydir biriktirmistim biraz kendime kunye aldim vatsab durumumda paylastim cnm kocam tesekkurler yaazdim maksat elticikler görüp biraz çatlasin dimi ama 😂
KiZ cok fenasin en iyisini yapmışsın valla🤣🤣🤣

valla benimki 5 litre yag bide kalpli balon almış bence huzur saglık en güzel hediye yanımızda olmaları çok güzel 🤗
En güzel hediyeyi almış 5 kilo yağ zaten yağlarin fiyatı altınla yarişiyo sanki🤔👏👏🤗🤣

Sybm

Guest
rank
Çok iyi güle güle kullan

Valla kuzu bisey almadi zaten maasini aldigi gibi bana verir bnde epeydir biriktirmistim biraz kendime kunye aldim vatsab durumumda paylastim cnm kocam tesekkurler yaazdim maksat elticikler görüp biraz çatlasin dimi ama 😂😂
Bacım bana herif maaşını veriyor hiç artıramıyorum sence neden

Tüm sayfalar yüklendi.