Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,782 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Koskoca bı hiç aldı canım 😄😄😄geçen sene saç kurutma makinesi almıştı gülme krizine girmiştim saçların uzun ıslak ıslak uyuma hasta olursun diye aldım demişti ama onu da kendine almis gene kullanan kendi oldu 😅😅bu sevgililer gününde de belki mikser alır diye düşünmüştüm ama almadı😄😄😄
BeN kendim istedim sırf bişey almamak için mesaiye kaldı koca gece 2 gelecekmiş 😬😬😬

Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Benim eşim zaten burda yok ve biz sevgili değiliz dedi bisey yok yani almadı artık doğum günümde biseyler alır

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Sarıldık koklastik siboş yarını bekliyorum yarin alacakms 🥰🌺 9 yilimz boş qecmez saolsun ♥️ uzaktaysa msj yazar yada kendi biseyler yapar klasik düşünmesi yetiyor pahalı şeylerde qozum yoktr🙂

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Benimki bir şey yapmaz alıştım artık beklemiyorum da zaten işte kendisi 11 buçukta gelecek bir çay demler iceriz dünden tatlıda var 😃

Tüm sayfalar yüklendi.