Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,968 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Küçük bir çikolata paketi bile alsa aşırı mutlu olurdum ne gerek var biz evliyiz diyor ayının da ayısı bari hamileyim diye al ama aşerdiğim şeyleri bile almadı bu öküz onu mu alıcak sanki Allah'a havale ettim et 🙄
Canımsın sen canin ne cekiyorsa kendin al canım aslında ben ilk evlendigimizde beklentiyi yüksek tutardım ben insanlara sürpriz yapmayı onları mutlu etmeyi severim onu da öyle düşündüm evlenirken adam 21 kardeş Diyarbakır da hiç doğumgünü özel gün kutlamamislar ilk zamanlar incelik beklerdim ama alıştım artık çıtayı düşürdüm dürüst olmak gerekirse 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende almadm vala😂
Bende almadım ne yalan söyleyeyim ona en büyük hediyeyi doguruyoruz sana ne yapalım

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Robot süpürge aldı çok istemiştim. Güzel oldu b n ona en güzel hediyeyi vermişim zaten oglusumuzu. o yüzden hediye almadım 😂😂

Sybm

Guest
rank
Canımsın sağol hayatım seninde sevgililer günün kutlu olsun benim eşim hediye almadı yanım da yok ama bana sürpriz yapıp 1500lira yollamış benim için çok makbule geçti 🤣 oğlak Burcu yum para 💸💰 herşeye değdi
Çok iyi iş kız

Canımsın sen canin ne cekiyorsa kendin al canım aslında ben ilk evlendigimizde beklentiyi yüksek tutardım ben insanlara sürpriz yapmayı onları mutlu etmeyi severim onu da öyle düşündüm evlenirken adam 21 kardeş Diyarbakır da hiç doğumgünü özel gün kutlamamislar ilk zamanlar incelik beklerdim ama alıştım artık çıtayı düşürdüm dürüst olmak gerekirse 🤣

Bende almadım ne yalan söyleyeyim ona en büyük hediyeyi doguruyoruz sana ne yapalım
Aynen dünya güzellerini verdik Allahın izniyle daha ne olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Benimki tebrik bile etmedi😔

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmmgazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Sezeryan gunumu aldim bugun 3 martta Allah izin verirse😂😂😂oda yemege goturdu kac aydir ciger sis istiyodum bugun goturdu sukur😂😂😂

Sybm

Guest
rank

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bana hem doğum hediyesi hem sevgililer günü hediyesi hemde dogum gunu hediyesi olarak künye almış üçünü birlestirdi çakal 😂 1200 e almış sizce ucuzmu ideal mi😂😂 ben daha kalin istyodum ince biraz ama smdi sezeryan parasi ivir zivir baya para harcadi kiyamadim😂 ama yanina birde cicek beklerdim🙄😂

Sen o halde nasil cikacaksin nurum daha yeni bebegin var o alsin ama genede😂
Kuzu yok o almazsa ben trip atabilirim ama şimdi o alıp ben almazsam olmaz 😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar