Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,707 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Senin de kutlu olsun canm hiç birşey almaz almadı da iki watsap yazısı tamam 🥰 zaten yapmzda bilen bilir eskisi gbi değil aramız

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Canım seninde kutlu olsun 14 sene oldu bişi almadı bu senede bir beklentim yok böyle öküzlerde bize denk geliyor ne yapalım.

Merve21

Kayıtlı Üye
rank
Bence boş şeyler ya sevgililer gunuymus falan filan zaten geçim zor olmus bir sey alinmiyor artik karnimiz doysun diye sükrediyoruz bence gerek yok eslerinizden de beklemeyin yani

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Henüz birşey gelmedi ama umarım almamıştır çünkü ben de birşey almadım 😅😅

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bana hem doğum hediyesi hem sevgililer günü hediyesi hemde dogum gunu hediyesi olarak künye almış üçünü birlestirdi çakal 😂 1200 e almış sizce ucuzmu ideal mi😂😂 ben daha kalin istyodum ince biraz ama smdi sezeryan parasi ivir zivir baya para harcadi kiyamadim😂 ama yanina birde cicek beklerdim🙄😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Henüz birşey gelmedi ama umarım almamıştır çünkü ben de birşey almadım 😅😅
Sen o halde nasil cikacaksin nurum daha yeni bebegin var o alsin ama genede😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar