Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,806 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün 14 Şubat sevgililer günü😍😍
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Senin de kutlu olsun canm hiç birşey almaz almadı da iki watsap yazısı tamam 🥰 zaten yapmzda bilen bilir eskisi gbi değil aramız
Ben eşime bana sevgililer gününde hediye alma o gün istemiyorum başka gün al dedim ben sevmiyorum bence dine uygun değil kutlamak o yüzden aldırmadım😊

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Biz dogum günü ve evlilik yıldönümi dısında kutlamıyoruz özel günleri cnm gerci kutlama dedigimde sade hediyesiz tebrik gibi özel ymk vs yaparız o yani böyle seylere para harcamayı sevmıyoruz eş olarak 😅 bize hergün bayram hesabı kafamıza eser bize birbirimizi hatırlatır alırız hedıye cicek gün önemli degil acıkcası bazen markete gider bnm sevdigim peynırı alır ki epey pahalısını sevıyorum bazen papatya sevıyom diye eve gelirken bahar aylarında toplar gelir gibi gibi özellikle kutlama yok🙈
EN güzeli öyle vallahi bizde evlilik yıl dönümü yok doğum günü yok sevgililer günü yok hiç bişey kutlamaz o ben başlarda çok supeizler yaptım hediyeler aldım mum ışığında sofra haZİrladim Guzel güzel giyindim ama eşim bikere bile dönüp bakmadı mum ışığında televizyonu kapatiyodum beraber muhabbet ede ede yememizi yiyelim diyodum adam mum kokusu beni rahassiz ediyo yok gözüm ağriyo diyodu yada o günler yegenlerini toplayıp eve geliyodu eee kocayı böyle görünce herşeyden sogudum bu 3 seneye yakındır hediye diye hiç bişey almadım onunda olmicagini bildiğim icin birkaç gün öncesinden hediye istedim

Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
Koskoca bı hiç aldı canım 😄😄😄geçen sene saç kurutma makinesi almıştı gülme krizine girmiştim saçların uzun ıslak ıslak uyuma hasta olursun diye aldım demişti ama onu da kendine almis gene kullanan kendi oldu 😅😅bu sevgililer gününde de belki mikser alır diye düşünmüştüm ama almadı😄😄😄

Sybm

Guest
rank
Koskoca bı hiç aldı canım 😄😄😄geçen sene saç kurutma makinesi almıştı gülme krizine girmiştim saçların uzun ıslak ıslak uyuma hasta olursun diye aldım demişti ama onu da kendine almis gene kullanan kendi oldu 😅😅bu sevgililer gününde de belki mikser alır diye düşünmüştüm ama almadı😄😄😄
Bana 3 hafta önce evshoptan süpürge makinesi aldı diyor makine aldım dedim eve alsın banamı alsın 😂😂😂

Bana 3 hafta önce evshoptan süpürge makinesi aldı diyor makine aldım dedim eve alsın banamı alsın 😂😂😂
Seninki gene iyiymiş canım keşke benimki de bı robot süpürge alsa 😅😅😅malesef hayaller muhteşem gerçekler acı😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepsi öyle canım romantiklik hiç yok 😅çiçek alıcam çöpe gidecek napcan ya yiyecek bişey olsun yada işe yarayacak bişey der 😄ama bu sene sevgililer günü diye bile söylemedim pisliğe Instagram'da herkes boy boy çiçekler hediyeler paylaşıyor benim Instagram onda da açık görüyor yani istese alırdı bişey demek istemiyorum diyince alınca zaten kendi kendime almış gibi hissediyorum öyle olana kadar gider kendime kendim alırım daha iyi😊😊

Sybm

Guest
rank
Seninki gene iyiymiş canım keşke benimki de bı robot süpürge alsa 😅😅😅malesef hayaller muhteşem gerçekler acı😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepsi öyle canım romantiklik hiç yok 😅çiçek alıcam çöpe gidecek napcan ya yiyecek bişey olsun yada işe yarayacak bişey der 😄ama bu sene sevgililer günü diye bile söylemedim pisliğe Instagram'da herkes boy boy çiçekler hediyeler paylaşıyor benim Instagram onda da açık görüyor yani istese alırdı bişey demek istemiyorum diyince alınca zaten kendi kendime almış gibi hissediyorum öyle olana kadar gider kendime kendim alırım daha iyi😊😊
Bizimki şimdi aradı akşam yemek yapma dişardan alayım çiçek alsam solar bari yemek alım karnımız doysun

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bugün sevgililer günü hepinizin sevgililer günü kutlu olsun canlar eşler hediye aldımı kızlar dün eşimmagazaya gitmiş boş geldi diyor dolaştım bulamadım hiç birşey almadı 😂 sizlerde durum ne
BANA alsa ne olur ki alır genel de altın alır kolye künye vs 3 5 ay sonra durum kötü diyip bozduru o yüzden eksik olsun

Tüm sayfalar yüklendi.