Bugün de Dogurmadim 😒🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Bugün de Dogurmadim 😒🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,053 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün de Dogurmadim 😒🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün o kadar heyecana hiçbir doğum belirtisi denen bişey yok bugün de doğum yok 40+1 olduk 🙄

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün o kadar heyecana hiçbir doğum belirtisi denen bişey yok bugün de doğum yok 40+1 olduk 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayirlisiyla dogar inşallah canim, saglikla gelsin, ben ilk cocugumda 41 haftanin sonuna kadar beklemistim🤭😬 beklemek zor😥

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk bebeğim de 40. Haftaya girmiştim canım doktorum bi 2 3 gün daha bekleyelim kendiligindn gelmezse yatısını yaparız demişti. Doktor oyle deyince eve gelmıstık 1 akşam sonra sancılandım. Normal dogum olmustu sende bi kac gun daha bekle canım inş sancın gelır

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk bebeğim de 40. Haftaya girmiştim canım doktorum bi 2 3 gün daha bekleyelim kendiligindn gelmezse yatısını yaparız demişti. Doktor oyle deyince eve gelmıstık 1 akşam sonra sancılandım. Normal dogum olmustu sende bi kac gun daha bekle canım inş sancın gelır
İnşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar