Bugün de Dogurmadim 😒🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Bugün de Dogurmadim 😒🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,078 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün de Dogurmadim 😒🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bu senenin çocukları inatçı çıktı
Aynen canım valla sorma ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu çok canımı yaktı benim hele bir doğsun çekeceği var 😀

Vallaha 😄

Benimkide 9 aydır hep kasıklarımdaydi pıtır pıtır geziyor ama şimdi hiç gelmeye niyeti yok o kadar aşağı olmasına rağmen 😄😄
Doğdukları zaman herşeyi unutuyoruz canım biz 😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 🤲

Yok yok gitmiycem sancım filan gelene kadar en azından bir belirti bile olsun hastanede perişan ediyorlar insanı 😩
O sürede bebek hareketlerini çok iyi takip et ama haftası doldu mekonyum çıkmaya hazır bekliyor haftası dolan yada strese giren bebekler mekonyumu bırakabiliyor. Benimde sancım suyum bişeyi yoktu ama hareketler azaldı diye hastaneye gittim açılman var yatıralım falan dediler ama hala sancım yok tabi yatırdı gel keseni açalım suyun gidince doğumu başlatır bebek dedi suyu yırtınca bi baktılar ki çocuk yapmış bile kakayı. Hep takibini yap yani bide sancın başlarsa çok son anına kadar bekleme hastaneye uzaksın ya ondan.

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
O sürede bebek hareketlerini çok iyi takip et ama haftası doldu mekonyum çıkmaya hazır bekliyor haftası dolan yada strese giren bebekler mekonyumu bırakabiliyor. Benimde sancım suyum bişeyi yoktu ama hareketler azaldı diye hastaneye gittim açılman var yatıralım falan dediler ama hala sancım yok tabi yatırdı gel keseni açalım suyun gidince doğumu başlatır bebek dedi suyu yırtınca bi baktılar ki çocuk yapmış bile kakayı. Hep takibini yap yani bide sancın başlarsa çok son anına kadar bekleme hastaneye uzaksın ya ondan.
Teşekkür ederim bilgilendirme için hareket ediyor sürekli takibini yapıyorum ara ara sancı geliyor geri gidiyor dün kalp atışını filan dinlediler bebek daha yukarıda dediler o yüzden gitmedim tekrar

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir dünya ya kim gelmek ister ki gittikçe kötüye gidiyor dünyanın durumu😩😩
Dün eşim diyorki türk lirası dolar karşısında en çok değer kaybeden para olmuş bende tepki olarak desene suriyeyi geçecez yakında bana diyoki suriyenin para birimi daha iyi durumda 😂 vah vah dedim eskiden 50 lira ne büyük paraydı 1 haftalık okul harçlığımdı valla zengin muamelesi görürdüm okulda 😂😂

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Dün eşim diyorki türk lirası dolar karşısında en çok değer kaybeden para olmuş bende tepki olarak desene suriyeyi geçecez yakında bana diyoki suriyenin para birimi daha iyi durumda 😂 vah vah dedim eskiden 50 lira ne büyük paraydı 1 haftalık okul harçlığımdı valla zengin muamelesi görürdüm okulda 😂😂
Sonumuz kötüye gidiyor Allah yardımcımız olsun 😔😒

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar