Bugün de Dogurmadim 😒🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Bugün de Dogurmadim 😒🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,075 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün de Dogurmadim 😒🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün o kadar heyecana hiçbir doğum belirtisi denen bişey yok bugün de doğum yok 40+1 olduk 🙄
Ama ne inatçı çıktı Gız Allah yardımcın olsun inşallah doğunca iyi bir de naptın içerde anlat diye 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde 39+5 olduk hâlâ tık yok biz bu çocukları doğuramayacağız herhalde 😂
Bu senenin çocukları inatçı çıktı

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Benm bebis aşağıda hep hiç yukarı çıkmıyor 😀29+5 olduk hep aşağıda bnm kide çıkmaya can atıyor kizimin acelesi var galiba

Bizde 39+5 olduk hâlâ tık yok biz bu çocukları doğuramayacağız herhalde 😂
Bu çok canımı yaktı benim hele bir doğsun çekeceği var 😀

Ama ne inatçı çıktı Gız Allah yardımcın olsun inşallah doğunca iyi bir de naptın içerde anlat diye 😂😂

Bu senenin çocukları inatçı çıktı
Vallaha 😄

Benm bebis aşağıda hep hiç yukarı çıkmıyor 😀29+5 olduk hep aşağıda bnm kide çıkmaya can atıyor kizimin acelesi var galiba
Benimkide 9 aydır hep kasıklarımdaydi pıtır pıtır geziyor ama şimdi hiç gelmeye niyeti yok o kadar aşağı olmasına rağmen 😄😄

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Bu çok canımı yaktı benim hele bir doğsun çekeceği var 😀

Vallaha 😄

Benimkide 9 aydır hep kasıklarımdaydi pıtır pıtır geziyor ama şimdi hiç gelmeye niyeti yok o kadar aşağı olmasına rağmen 😄😄
Benimde bayağı aşağıda açılmam da var ama ne sanci ne ağrı 2 haftadır bekliyorum gelesi yok miniğimin

Kızlar dün o kadar heyecana hiçbir doğum belirtisi denen bişey yok bugün de doğum yok 40+1 olduk 🙄
Benimde canım kafası bayağı aşağıda açılma da var ama 10 gündür bekliyorum hiç bir belirti yok.gelesi yok galiba😇

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 🤲

Yok yok gitmiycem sancım filan gelene kadar en azından bir belirti bile olsun hastanede perişan ediyorlar insanı 😩
40 dan sonra tehlikeli canım kakasını yeme ihtimali var bence suni sancıyla baslatsınlar benim 39+3 de kakasını yapmıstı 40 ı beklesem belki olmus olacaktı yavrum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar