Bugün ikinci bebişimin cinsiyetini öğrendik🎉🎉

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Bugün ikinci bebişimin cinsiyetini öğrendik🎉🎉 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,046 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün ikinci bebişimin cinsiyetini öğrendik🎉🎉
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuğçem

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok heyecanlıyım bir buçuk yaşında kızım var ve kardeşinin cinsiyetini öğrendik bugün kızımın bir kız kardeşi olucak ikinci kızım geliyor isim önerileriniz varsa çok sevinirim iki isimde olur ☺️☺️
Gözün aydın canım Allahım sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲 erva Aleyna bunlar güzel isimler

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allahım sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲 erva Aleyna bunlar güzel isimler
Çok teşekkür ederim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nehir , ada , Miray , elif, Ceylin , ceren , Aysima
Çok teşekkür ederim ☺️

Nehir , ada , Miray , elif, Ceylin , ceren , Aysima
Çok teşekkür ederim ☺️
Hayırlı olsun kaçıncı haftada öğrendin kuzum
Çok teşekkür ederim 18 haftalık daha küçükken öğrenicektim ama göstermedi bacaklarıyla saklamıştı bugün öğrendim çok şükür ☺️

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim ☺️

Çok teşekkür ederim ☺️
Yarın bende cinsiyet öğrenmek için gidicem hastaneye ama.benim kızım olursa nehir ada koycz inşallah nehir i.ben dedim adayı eşim dedi valla anlamsız diolar ama belli değil şimdilik 🙈

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim ☺️

Çok teşekkür ederim ☺️

Çok teşekkür ederim ☺️

Çok teşekkür ederim 18 haftalık daha küçükken öğrenicektim ama göstermedi bacaklarıyla saklamıştı bugün öğrendim çok şükür ☺️
İyi canım darısı başıma daha küçüğüz ama belki gösterir😁

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok heyecanlıyım bir buçuk yaşında kızım var ve kardeşinin cinsiyetini öğrendik bugün kızımın bir kız kardeşi olucak ikinci kızım geliyor isim önerileriniz varsa çok sevinirim iki isimde olur ☺️☺️
Allah bağışlasın canım kız kardeş çok farklıdır ya ne güzel olmuş bir oğlum var ikinci kız Rabbim kısmet eder de 3. Düşünürsem kız olsun isterim birbirlerine yoldaş oluyorlar 😍

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel canım ben kız istiyordum.
Allah bağışlasın benimde üçüncü oğlusum gelicek 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar