Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,339 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var öylece yatıyorum bir yastığı bile kaldiramadim adetime de 8 gün var
Bende öyleydim ve hamile olduğumu öğrendim 😍😍 sende gebesin kessin bitanem 😘😘😍😍😍çünkü bendede öyle belirtiler vardı adetime 8-9 gün kalmıştı midem bulandı 1-2 gün ve aşerme olmuştu 2-3 gün test yaptım adetime 1 hafta kala silik çizgi çıktı adetime 1-2 gün kala ise kan testi verdim 4 haftalık gebe olduğumu öğrendim

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleydim ve hamile olduğumu öğrendim 😍😍 sende gebesin kessin bitanem 😘😘😍😍😍çünkü bendede öyle belirtiler vardı adetime 8-9 gün kalmıştı midem bulandı 1-2 gün ve aşerme olmuştu 2-3 gün test yaptım adetime 1 hafta kala silik çizgi çıktı adetime 1-2 gün kala ise kan testi verdim 4 haftalık gebe olduğumu öğrendim
Ayy inşallah ya.doymak bilmedim nerdeyse bir ekmeğe yakın yedim bir kase çilek reçelini bitirmek üzereyim😁🤭bugün öyle olmaz umarim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar