Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,326 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var öylece yatıyorum bir yastığı bile kaldiramadim adetime de 8 gün var
Cnm hamilelik olursa beta hch degeri yükseldikçe, hormonlardan dolayi olur mide bulantısı,henuz cok erken ,belki hava değişiminden de olabilir halsizlik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm hamilelik olursa beta hch degeri yükseldikçe, hormonlardan dolayi olur mide bulantısı olur,henuz cok erken ,belki hava değişiminden de olabilir halsizlik

Son düzenleme:

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hamilelik olursa beta hch degeri yükseldikçe, hormonlardan dolayi olur mide bulantısı,henuz cok erken ,belki hava değişiminden de olabilir halsizlik
Teşekkür ederim sabahtan beri kimse soruma cevap vermiyordu 3 sorunda cevapsız kalmisti

Teşekkür ederim sabahtan beri kimse soruma cevap vermiyordu 3 sorunda cevapsız kalmisti
Havalar çok sıcak belki ondandır dediğini gibi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var öylece yatıyorum bir yastığı bile kaldiramadim adetime de 8 gün var
Yani gebelik varsa bile belirtiler için çok erken kuzum. Psikolojiye olabiliri aslında kan testi ile öğrenebilirsin şuan bile gebelik var mı yok mu rabbim gönlüne göre versin 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Cannnm Rabbim gönlünə görə versin inŞallah.Nasıl yürəkdən isdtiyosin sən kuzum😢Allah çabuk zamanda kucaını doldursun inşAllah.
Güzəl habərlər bəkliyom səndən.Bidə post açarsınkı hamiləyim👐

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Cannnm Rabbim gönlünə görə versin inŞallah.Nasıl yürəkdən isdtiyosin sən kuzum😢Allah çabuk zamanda kucaını doldursun inşAllah.
Güzəl habərlər bəkliyom səndən.Bidə post açarsınkı hamiləyim👐
Amin ecmain.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.acarim tabi Rabbim nasip ederse teyzesi 😊

Canım bi kan tahlili yaptır sana hem kafan rahat olur 😊
Şu an geçti ara ara geliyor.ama eşimle bir haftadir beraberiz sadece.bir haftada belli olur mu ki galiba psikolojik😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar