Bulantı ilaçları zararlımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Bulantı ilaçları zararlımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,424 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı ilaçları zararlımı
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şirin

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 13+ 5 yarın hastaneye gideceğim inşallah cinsiyet beli olir ama doktorun bana verdiği bulandı ilacını kulaniyorum adı prilam ya sizce zararlımı etrafındakiler baya zararlı diyor ağır bir ilacmis yardımcı olun iki gebelik geçirdim bu 3 gebeliğim ikisi hiç bulantı ve kusma hiç yoktu bunda var bugün bıraktım rahatsızım ama idare etmeye çalışacağım

K

Kizçem

Guest
Bende 16. Haftadayım prilam kullanıyorum eğer bırakırsam sürekli kusuyorum mecburen devam yani doktorum en zararsız bulantı ilacı bu dedi drunu dinle bence etrafı dinleme 2 dra da danıştım ben kullaniyorum içine sinmiyorsa doktoruna danışabilirsin cnm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 13+ 5 yarın hastaneye gideceğim inşallah cinsiyet beli olir ama doktorun bana verdiği bulandı ilacını kulaniyorum adı prilam ya sizce zararlımı etrafındakiler baya zararlı diyor ağır bir ilacmis yardımcı olun iki gebelik geçirdim bu 3 gebeliğim ikisi hiç bulantı ve kusma hiç yoktu bunda var bugün bıraktım rahatsızım ama idare etmeye çalışacağım
Hayır zararı olan yada öyle ağır bi ilaç değil

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Vitamin ilacı zaten prilam prospektusunu de okursanız goreceksiniz benim bulantımi prilam gecirmiyordu daha ağır bir ilaç kullanmıştım ama bebeğime olumsuz hiçbir etkisi olmadı gelişimi de gayet normal

Ş

Şirin

Guest
Ben kullandım başlarda ama düzenli değil çok kötü olduğum zamanlarda doktorum bitkisel olduğunu kendisininde kullandığını söylemişti.cinsiyet içinde acele ettirmeyin bence erken haftalarda söyleyince yanilabiliyorlar ben net 20.haftada öğrendim basta erkek demişlerdi sonra kız olduğunu ogrendik ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar