Bulanti ve halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lale tarafından oluşturulan Bulanti ve halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,779 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulanti ve halsizlik
Konbuyu başlatan Lale
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lale

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 12.haftadayım ama hâlâ bulantım var çok halsizim sabah kalkıyorum aşiri bulantım ve kusmam oluyor hiç bir şey yiyemiyorum çok halsizleşip tekrar yatağa geçiyorum öğle vaktine kadar uyuyorum acaba bebeğim beslenemiyormu diye çok korkuyorum

L

Leylak

Guest
Hanimlar 12.haftadayım ama hâlâ bulantım var çok halsizim sabah kalkıyorum aşiri bulantım ve kusmam oluyor hiç bir şey yiyemiyorum çok halsizleşip tekrar yatağa geçiyorum öğle vaktine kadar uyuyorum acaba bebeğim beslenemiyormu diye çok korkuyorum
Benim eltim doğuma giderken bile bulantısı kusması oluyor ama yemeğini baya baya güzel yiyor ama sen bebeğini böyle yaparsan nasıl beslenirki

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bulantı için zencefilli deneyebilirsin ben baya faydasını gördüm ayrıca tahin pekmez de iyi geliyor

G

Gulnur gy

Guest
Prilam dr kullanıyorum hayata döndüm

Ş

Şirin

Guest
Benimde 4. Aya kadar bulantım devam etmişti.ilk 3 ay bebek zaten annenin depolarından alıyor alacagini tedirgin olmayın.bulanti için doktorunuza danışın gebeler için bulantı önleyici hapları var onlar faydalı oluyor bayağı

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
18. Haftada girmek üzereyim ve ilk 15 hafta suyu bile zor içiyordum hiçbir ilaç fayda etmedi sadece onzyd isimli ağızda eriyen ilaç iyi gelmişti şuan ilaç kullanmıyorum ama hala ara ara istifra ediyorum yani bende tamamen geçmedi ama çok şükür bebeğim gayet sağlıklı haftasına göre de kilosu normal, bir şekilde besleniyor bebisler siz korkmayın

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize teşekkürler eltim bana zorla yediriyor da sen sadece kendini dusunuyorsun bebeğin büyümeyecek beslenemeyecek diye kızıyor ondan çok endişelendim haftaya sali gününe dr kontrolum var inşallah her şey iyidir paylaşacağim burada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar