Bulanti ve halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lale tarafından oluşturulan Bulanti ve halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,781 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulanti ve halsizlik
Konbuyu başlatan Lale
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lale

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 12.haftadayım ama hâlâ bulantım var çok halsizim sabah kalkıyorum aşiri bulantım ve kusmam oluyor hiç bir şey yiyemiyorum çok halsizleşip tekrar yatağa geçiyorum öğle vaktine kadar uyuyorum acaba bebeğim beslenemiyormu diye çok korkuyorum
Benim de ilk hamileliğim bulantıyla geçti şuan ikinciye hamileyim ilki kadar olmasa da çok bulantı oluyor. Bebeğin beslenememesi beni de endişelendirmişti ilk hamileliğimde doktora danıştım. 20. Haftaya kadar bebek yediğinden beslenmez sende önceden olan vitaminleri alır demişti. Yani korkmanıza gerek yok. Kolaylıklar dilerim

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
İstifra ettikten sonra yemek yiyebilmek hiç mümkün olmuyor ayrıca yense de tekrar istifra ediliyor yani bende böyle oluyordu mümkün olduğunca sizi rahatsız etmeyen yiyecekleri belirleyip onları yemelisiniz insan kendini zorlayınca daha kotu oluyor bana tarhana çorbası ve marul salatası çok iyi geliyordu tavsiye ederim üstelik her ikisi de bebek için çok faydalı

Lale

Kayıtlı Üye
rank
İstifra ettikten sonra yemek yiyebilmek hiç mümkün olmuyor ayrıca yense de tekrar istifra ediliyor yani bende böyle oluyordu mümkün olduğunca sizi rahatsız etmeyen yiyecekleri belirleyip onları yemelisiniz insan kendini zorlayınca daha kotu oluyor bana tarhana çorbası ve marul salatası çok iyi geliyordu tavsiye ederim üstelik her ikisi de bebek için çok faydalı
Aynen ben meyve sebze bile yiyemiyorum anca kraker

S

Senakus

Guest
Hanimlar 12.haftadayım ama hâlâ bulantım var çok halsizim sabah kalkıyorum aşiri bulantım ve kusmam oluyor hiç bir şey yiyemiyorum çok halsizleşip tekrar yatağa geçiyorum öğle vaktine kadar uyuyorum acaba bebeğim beslenemiyormu diye çok korkuyorum
Bende aynı senin gibiydim hatta 3 gün hastanede yattım serum verdiler. Ama sonra doktor bana prilam diye ilaç verdi ve sabahları sadece zeytin ekmek ve göbek marul yedim çünkü hastane de hep öyle verdiler. O şekilde düzene girer umarım seni çok iyi anliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunlar normal 4.cü ayina geldikten sonra yavas yavas kusma halsizlik hepsi gidio tuzlu bisiler ye yaninda tuzlu cubuk kreker eksk rtme uyandigin gibi ye kussanda ye .tuzlu leblebide yiyebilirsn bulantini bastirir ..

Son düzenleme:
C

Cennet

Guest
Ben 31. Haftayadayım hâlâ var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar