Bulantı

• Konbuyu başlatan Mervealn
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervealn tarafından oluşturulan Bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,729 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı
Konbuyu başlatan Mervealn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minemine
M

Mervealn

Guest
6 ay önce covid olmuştum. Koku alamıyorum. Şu an 10 haftalık hamileyim. Bu sefer koku alıyorum ama, ne kokarsa koksun hep ayni pis bı koku alıyorum. Canım yemek yemek istesede hiç bisey yiyemiyorum. Benimle aynı durumda olan varmı, yada onerisi olan.( Dr um gecidir bişey yapamayız dedi. )

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
6 ay önce covid olmuştum. Koku alamıyorum. Şu an 10 haftalık hamileyim. Bu sefer koku alıyorum ama, ne kokarsa koksun hep ayni pis bı koku alıyorum. Canım yemek yemek istesede hiç bisey yiyemiyorum. Benimle aynı durumda olan varmı, yada onerisi olan.( Dr um gecidir bişey yapamayız dedi. )
Koku hassasiyeti oluyo gebelikte bulantı icin prilam kullanmistim ben cok sikayetciysen bu durumdan sagkik ocağı bike yazar canim kullanın ca sikayetlerin hafifler

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İlk haftalar oluyor canim

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Prilam dr cok iyi geliyor.. ben malesef hala kullaniyorum, gecen icmeyi unutmusum tum gunum zehir oldu, dogurana kadar icicem heralde :(

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ahh canım ah çoğumuzun başta çektiği şeyler bunlar elhamdülillah geçiyor 12. Haftada geçti benim. Kustum öğürdüm her sabah yine başlıyoruz diye ağlayarak uyandım ama çok şükür geçti. Prilam dr al canım biiznillah biraz da olsa tutuyor. Koku çok fenaydı benim hava soğuk bizim camlar hep açıktı ev kokuyor gibi geliyordu. Şimdi ev kokmuyor kendim kokuyorum gibi geliyor 😂 ama hafifledi sabret Rabbim yardımcın olsun geçecek sık dişini her şey bebelerimiz için.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Prilam dr cok iyi geliyor.. ben malesef hala kullaniyorum, gecen icmeyi unutmusum tum gunum zehir oldu, dogurana kadar icicem heralde :(
Kaç haftalıksın canım

Kaç haftalıksın canım

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Ahh canım ah çoğumuzun başta çektiği şeyler bunlar elhamdülillah geçiyor 12. Haftada geçti benim. Kustum öğürdüm her sabah yine başlıyoruz diye ağlayarak uyandım ama çok şükür geçti. Prilam dr al canım biiznillah biraz da olsa tutuyor. Koku çok fenaydı benim hava soğuk bizim camlar hep açıktı ev kokuyor gibi geliyordu. Şimdi ev kokmuyor kendim kokuyorum gibi geliyor 😂 ama hafifledi sabret Rabbim yardımcın olsun geçecek sık dişini her şey bebelerimiz için.

Kaç haftalıksın canım

Kaç haftalıksın canım
21+5 oldum.. hala ölüyorum sanki ilacimi icmeyi unutursam :(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar