Bulantı

• Konbuyu başlatan Mervealn
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervealn tarafından oluşturulan Bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,726 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı
Konbuyu başlatan Mervealn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minemine

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
6 ay önce covid olmuştum. Koku alamıyorum. Şu an 10 haftalık hamileyim. Bu sefer koku alıyorum ama, ne kokarsa koksun hep ayni pis bı koku alıyorum. Canım yemek yemek istesede hiç bisey yiyemiyorum. Benimle aynı durumda olan varmı, yada onerisi olan.( Dr um gecidir bişey yapamayız dedi. )
17 haftalık olucam yarın dört haftadır iyiydim bugün feci şekilde kustum tekrarmu başlıyor bu kusmalar bulantılar arkadaşlar çift uçak aktarmalı yolculuğum var napacam acaba

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalık olucam yarın dört haftadır iyiydim bugün feci şekilde kustum tekrarmu başlıyor bu kusmalar bulantılar arkadaşlar çift uçak aktarmalı yolculuğum var napacam acaba
Cnm ara ara oluyor malesf benimde başta her gün her dakika kusardim.. ilaç alıyorum priliam Dr şuan daha iyiyim şükür 15 haftamdayim ama malaef bazen geceleri kusuyorum

Minemine

Kayıtlı Üye
rank
6 ay önce covid olmuştum. Koku alamıyorum. Şu an 10 haftalık hamileyim. Bu sefer koku alıyorum ama, ne kokarsa koksun hep ayni pis bı koku alıyorum. Canım yemek yemek istesede hiç bisey yiyemiyorum. Benimle aynı durumda olan varmı, yada onerisi olan.( Dr um gecidir bişey yapamayız dedi. )
13 haftalik gebeyim iki aydir yataktan cikamiyorum bulanti koku hassasiyeti hayatimda yemek yok su yok surekli serum ve hastaneye gitmek bile eziyt oldugu icin serumu evde taktryorum demem o ki sizden beterlerde var umarim sizinki biran once gecer😇😇

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
2 kez covid oldum canim ayni koku bendede var 4 ayliken kecirdim wimdi 9 aylikiz hala o koku var yani uzun bi mudett o koku kecmeyecek😐😐

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar