Bunalım dayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Bunalım dayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,289 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bunalım dayım
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Serra

Kayıtlı Üye
rank

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Tek başına olanlar napıyor ya bekar hamile olmayanlar neyse de hamileler napıyor ben cok sıkılıyorum bunaldım depresyona girdim yaa biran önce doğurmak istiyorum cocugum en azından bana ses olur cok yalnızım napcam ben kızlar TV sarmıyor bir yere kadar oda İnternette yapcak bişi yok zaten sevmem sosyal medyalarda aktif olmayı Bi siz varsınız sizlerle muhabbet etmeyi seviyoum sizde olmasanız ben iyice kafayı yemiş olurdum Vala cok daraldım bunaldım sitres sıkıntı dayım ben nolcam yaaa ☹️😏
Bende tek basina oluyorum canm.yurt disinde ülkemden uzak eşim calişiyo bende başimi birseylerle qatmaga calişiyorum

Serra

Kayıtlı Üye
rank
M

Merver

Guest
Benım sevdiğim tek sey yatmak ondanda sıkıldım şöyle Bi düşündümde benım sevdiğim hic bişi yok hayattan bıkmışım😏
Aynı bende öyleyim canım valla napcaz böyle bilmiyorum bugün sesimi koydum agladım o kadar çok dolmuşum ki moralim acayip bozuk bi sebebide yok aslında canım bişey yapmak istemiyor neden böyle oldum bilmiyorum 😭😭

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tek başına olanlar napıyor ya bekar hamile olmayanlar neyse de hamileler napıyor ben cok sıkılıyorum bunaldım depresyona girdim yaa biran önce doğurmak istiyorum cocugum en azından bana ses olur cok yalnızım napcam ben kızlar TV sarmıyor bir yere kadar oda İnternette yapcak bişi yok zaten sevmem sosyal medyalarda aktif olmayı Bi siz varsınız sizlerle muhabbet etmeyi seviyoum sizde olmasanız ben iyice kafayı yemiş olurdum Vala cok daraldım bunaldım sitres sıkıntı dayım ben nolcam yaaa ☹️😏
Ah Serra ah bende yanlızım ve bugün tam 8 saat temizlik yaptım arada 15er dk oturup dinlendim su içtim ama duş alıp bı pizza 🍕 söyleyince iyiki de yanlizmisim dedim yemin ederim şimdi eşim yanımda olsaydı bide ona akşam yemeği yap çay yap tatlı meyve sürünuyodum şimdi pizza 🍕 mi yedim duş aldım pijamalar imi giyindim yatağa uzandım oh dünya varmış 🤣🤣

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim üç oğlum var hayat baya aktif enerjik geçiyor ama tabi bende sıkılıyorum ve ara ara depresif duygulara dalıyorum. İnternetten satılık evlere bakıyorum bebek kıyafetleri falan ara sıra ders çalışıyorum zaten çocuklar vaktimin büyük çoğunluğunu alıyor da 🤗🙄😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen guzelim sabret.. eşin olacak insandan haber var mı
Eşi nerde ki kayıp mı yoksa 🙄 ahh biz kadınlar valla yazık bize 😒

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.