Sorum var Burçlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 erkek annesi💙 tarafından oluşturulan Burçlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Burçlar
Konbuyu başlatan 3 erkek annesi💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Valla maşallahı vardı öyle kolay bebekti ki ben mesela bir kere fuarda tam konuşamazken baloncudan balon istemişim almışlar bi daha bi daha istemişim sonra da ağlamışım meğerse hepsini istiyormuşum 🤭 ama kardeşim öyle değildi kırmızı araba istiyorsa kırmızı alırdı mavisi varsa almazdı beklerdi kırmızı gelince annemler alırdı 😊 Annem hep anlatır oyuncakçı kakalamaya çalışmış aklınca oyuncak gösterip kardeşime yağlayıp ballayıp durmuş kardeşim istemem demiş başka şey dememiş adam en son anneme demiş ben böyle çocuk görmedim bu ne kararlılık 😅
Aynen ya isdemiyor zaten diyo neden israr ediyorlarki ben anlamıyorum ya şu yaşıma geldim ben isdemiyorumu mutlaka 5kere söylemeliyim anlatamıyorum ki zorla guzellik olmaz 😁😅

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aslında babamın dediğine gerçek doğum tarihime göre akrep burcu oluyorum ama kutladığım benim bildiğim doğum günüme göre boğa burcuyum ve bende boğa burcunun tüm özellikleri var 😁
Yükselenin boğadır o zaman. Benim yükselen de normal burçta ikizler %100 ikizler olmak beni mahvediyor 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar