Sorum var Burçlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 erkek annesi💙 tarafından oluşturulan Burçlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,251 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Burçlar
Konbuyu başlatan 3 erkek annesi💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aman karışık ol boşver ikizler olmada 😂
Niye ki hoş bir insansın canım 😂 eğlencelisin güzelsin iyisin güler yüzlüsün negatif ne yönün var çok merak ettim mervem😂 bende kendimden hiç memnun değilim keşke ne akrep nede boğa olmasaydım , çok içine kapanık sessiz ürkek korkak cesaretsiz bir insanım 🥺😔

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Niye ki hoş bir insansın canım 😂 eğlencelisin güzelsin iyisin güler yüzlüsün negatif ne yönün var çok merak ettim mervem😂 bende kendimden hiç memnun değilim keşke ne akrep nede boğa olmasaydım , çok içine kapanık sessiz ürkek korkak cesaretsiz bir insanım 🥺😔
Tabi o yönleri var ama kafaya aşırı derecede takarım ve aşırı kararsız bir insanım bişeyi alacaksam günlerce yada aylarca karar veremem 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hah aynı ben ertesi günü geçtim 1 saat sonra keşke onu değilde diğerini alsaydım diye kendime dert ediyorum 😂 birde şimdi her almadığın gün ertesi güne zamlı olarak geri dönüyor sana 😂
Çok kötü bir huy ya valla 🤣🤣 eşim diyor bu huyun kurusa keşke 😥 bende ne diyeceğimi bilemiyorum 🤣🤣 bazen iyi bazen kötü oluyor bu kararsızlık,
Ay o kadar haklısın ki canım 😂😂 geçen ay beğendiğim kap vardı onu alacaktım mağazaya gidince vazgeçtim başka bir tane aldım eve geldikten sonra aklım diğerinde kaldı vazgeçtim geri götürüp diğerini alacaktım değişim ve iade yokmuş, bir kaç gün önce aklım kaldı ya onda almasam çatlarım neyse almaya gittim nasıl zam yapmışlar🤦😂😂 yine kaldı alamadım ah ah bu huyum ne olucak🤣🤣😂😂🤦🤦🤦🤦

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok kötü bir huy ya valla 🤣🤣 eşim diyor bu huyun kurusa keşke 😥 bende ne diyeceğimi bilemiyorum 🤣🤣 bazen iyi bazen kötü oluyor bu kararsızlık,
Ay o kadar haklısın ki canım 😂😂 geçen ay beğendiğim kap vardı onu alacaktım mağazaya gidince vazgeçtim başka bir tane aldım eve geldikten sonra aklım diğerinde kaldı vazgeçtim geri götürüp diğerini alacaktım değişim ve iade yokmuş, bir kaç gün önce aklım kaldı ya onda almasam çatlarım neyse almaya gittim nasıl zam yapmışlar🤦😂😂 yine kaldı alamadım ah ah bu huyum ne olucak🤣🤣😂😂🤦🤦🤦🤦
Seni bu konuda çok iyi anlıyorum çıldırma noktasına geliyor insan ama can çıkar huy çıkmaz işte 😂 kararsızlık çok kötü birşey özellikle bu devirde kararsız olmak daha kötü uygunken aldın aldın yoksa istesende daha alamıyorsun 😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Seni bu konuda çok iyi anlıyorum çıldırma noktasına geliyor insan ama can çıkar huy çıkmaz işte 😂 kararsızlık çok kötü birşey özellikle bu devirde kararsız olmak daha kötü uygunken aldın aldın yoksa istesende daha alamıyorsun 😂
Hahaha😂😂😂 öyle valla eskiden işe yarardı bir değil de iki şey alırdım kararsızlık yüzünden ama şimdi kafamı duvarlara vuruyorum pişman olduğumda🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar