Burun tıkanıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kaçak 🤩 tarafından oluşturulan Burun tıkanıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 771 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Burun tıkanıklığı
Konbuyu başlatan Kaçak 🤩
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 3 oldu aciyorum, geniz akintisina dondugu icin bir ise yaramiyor maalesef ☹️ teşekkür ederim yine de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buhar makinesi de ise yaramadi maalesef ☹️sogani da denicem, teşekkür ederim ☺️
Soğanın içine karanfil batır canım öyle daha etkili solunum yollarını açar ve soğanın keskin kokusunu da azaltır geçmiş olsun ❤️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Burada acil cok kalabalik oluyor, ozel hastanelerin de acili cok kalabalik oluyor. O yuzden goturup daha da hasta etmek istemiyorum. Aile hekimimizden cok memnunum, sali gunune kadar geçmezse goturecegim inşallah
Ben acile ne zaman çocuklarımı götürmüş sem pişman olmuşum hiç ilgilenmiyorlar geçenlerde oğlumu götürdüm ateşine bile bakmadı direk ilaç yazdı bende evde bu ilaçlar var zaten verdim dedim iyi götür o zaman vermeye devam et dedi🤦🤣🤣

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben acile ne zaman çocuklarımı götürmüş sem pişman olmuşum hiç ilgilenmiyorlar geçenlerde oğlumu götürdüm ateşine bile bakmadı direk ilaç yazdı bende evde bu ilaçlar var zaten verdim dedim iyi götür o zaman vermeye devam et dedi🤦🤣🤣
Aciller genelde oyle. Kotu bir durum yasamissin. Ben de hic goturmuyorum. Hatta cocuk doktoruna bile buradaki hastaneye degil de il merkezindeki hastaneye götürüyorum hep. Ya aile hekimimize goturuyorum ya da il merkezindeki hastaneye. Hastane isi zor oluyor ama cocugum icin katlaniyoruz. Ama cok sukur aile hekimi iyi de isimizi kolaylastiriyor sağolsun ☺️ cocuklar hasta olmasin yaa

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben de hic goturmuyorum. Hatta cocuk doktoruna bile buradaki hastaneye degil de il merkezindeki hastaneye götürüyorum hep. Ya aile hekimimize goturuyorum ya da il merkezindeki hastaneye. Hastane isi zor oluyor ama cocugum icin katlaniyoruz. Ama cok sukur aile hekimi iyi de isimizi kolaylastiriyor sağolsun ☺️ cocuklar hasta olmasin yaa
Bizim de ilçede oturuyoruz vallahi ne zaman gotursem acile sanki dalga geçiyorlar🥴bı ara yine bebeğimi götürdüm bi saat damar yolu bulamadılar.bende dedim de çocuk servisinemi gotursekacaba dedim hemşire baya tepki verdi madem dayanmicaksin getirme o zaman dedi.git başka hastaneye dedi🥴 içim yandı var ya bebeğimi maf ettiler🥴aldım bebeğimi kan almadan eve getird🥴o yüzden bı daha götürmem il de ki hastaneye gideceğim ya aile hekimi de pek anlamiyo sanki bak bebeğim egzama oldu kaç kere götürdüm doktora göster dedi emin deilim dedi 🤷🤦

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bizim de ilçede oturuyoruz vallahi ne zaman gotursem acile sanki dalga geçiyorlar🥴bı ara yine bebeğimi götürdüm bi saat damar yolu bulamadılar.bende dedim de çocuk servisinemi gotursekacaba dedim hemşire baya tepki verdi madem dayanmicaksin getirme o zaman dedi.git başka hastaneye dedi🥴 içim yandı var ya bebeğimi maf ettiler🥴aldım bebeğimi kan almadan eve getird🥴o yüzden bı daha götürmem il de ki hastaneye gideceğim ya aile hekimi de pek anlamiyo sanki bak bebeğim egzama oldu kaç kere götürdüm doktora göster dedi emin deilim dedi 🤷🤦
Oyle maalesef, ben il merkezinde cocuk hastanesine goturuyorum. Zor oluyor ama cocugumuz icin katlaniyoruz. Sizin orada da cocuk hastanesi varsa oraya gotursen daha iyi olur, hem kolayca damar yolu aciyorlar cok ilgili oluyorlar. 10 gun cocuk hastanesinde yogun bakimda yatmisti cocugum sonra da oradan vazgecmedim.
Diger aile hekimleri iyiyse e devletten aile hekimini degistirmeyi dene istersen

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Oyle maalesef, ben il merkezinde cocuk hastanesine goturuyorum. Zor oluyor ama cocugumuz icin katlaniyoruz. Sizin orada da cocuk hastanesi varsa oraya gotursen daha iyi olur, hem kolayca damar yolu aciyorlar cok ilgili oluyorlar. 10 gun cocuk hastanesinde yogun bakimda yatmisti cocugum sonra da oradan vazgecmedim.
Diger aile hekimleri iyiyse e devletten aile hekimini degistirmeyi dene istersen
Canım bizim burda normal hastane yok🤩çocuk hastanesimi olacak🤩🤩ben Muş ta oturuyorum ve hiç gelişmemiş il deil de ilçe gibi 🤩🥴ne güzel canım keşke bizimde öyle olsaa nerdee

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim burda normal hastane yok🤩çocuk hastanesimi olacak🤩🤩ben Muş ta oturuyorum ve hiç gelişmemiş il deil de ilçe gibi 🤩🥴ne güzel canım keşke bizimde öyle olsaa nerdee
Ben hamile kalinca ailemin yanina bursaya geldim, simdi esim de tayin islerini falan halletti evi yeni tasidi 🙃
Sartlar kısıtlı olunca kötü oluyor ya, Allah yardimciniz olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar