Busefer konu kaynana olsun ­čśë

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebi┼čimin annesiyim taraf─▒ndan olu┼čturulan Busefer konu kaynana olsun ­čśë ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 4,457 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 75 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Hertelden
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Busefer konu kaynana olsun ­čśë
Konbuyu ba┼člatan Bebi┼čimin annesiyim
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Aselaras

fadimemislina

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Brak aralar─▒ bozuk kals─▒n yoksa bu kaynanalar bizleri evlerimizden yuvalar─▒m─▒zdan ederler Rabbim onlara o f─▒rsat─▒ hi├ž vermesin
Zaman─▒nda yapt─▒ can─▒m ama ay─▒rmay─▒ aram─▒z─▒ k├Ât├╝ yapmay─▒ beceremedi ┼ču anda da e┼čim beni savunuyor diye zoruna gidiyor ama g├╝n gelecek ben ona diyecek laf─▒m─▒ biliyorum ┼ču an annemlerde kal─▒yorum iki kez ayak├╝st├╝ u─črad─▒ tatl─▒ ve kurabiye getirmi┼č tabiki de bayat meyve getirmi┼č ├ž├╝r├╝k yani sen buna lay─▒ks─▒n demek istiyor bende e┼čime s├Âyledim bo┼čver kendi ay─▒b─▒ ├žok zoruma gitti bu olaya 1 ay oldu nerdeyse

─░kizlerin annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Temmuz 2021
Kimler kaynanas─▒ ile anla┼č─▒yor kimler anla┼čm─▒yor mesela ben hi├ž anla┼čamad─▒m evlili─čim boyunca bi t├╝rl├╝ ─▒s─▒nam─▒yoruz birbirimize Hele bide o g├Âr├╝nceler yok mu
Bende hi├ž anla┼čam─▒yorum sayg─▒s─▒z ├ž├╝nk├╝ gelini it yerine koyuyor o─čluyla yap─▒yor her i┼či

ÔŁĄELMASÔŁĄ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Nisan 2021
Bende evlendigimde 17 yasina girdim yumurta dahi kirmayi bilmiyodum iki ay k├Âyde kald─▒m mallar─▒n─▒n alt─▒na kadar bana yaptirdilar yinede degersiz ben oldum 4 y─▒l ├Ânce e┼čimle bir kust├╝k anas─▒n─▒n lafina beni b─▒rakt─▒ annemin evine bosancaktik esimin halas─▒ ile anas─▒ bir oldu beni tekme tokat d├Âvd├╝ler sonra e┼čime k├Âydeki herkese gelin kaynanasini d├Âvd├╝ diye laf ├ž─▒kard─▒lar ┼čimdi de benim hi├ž umrumda de─čil valla ne dedikleri ettikleri olan bana oldu psikolojim bozuldu bir yandan bir yandan kalp hastas─▒ oldum gen├ž ya┼čta onlara bir halt olmadi
Ne d├Âvd├╝lerni Allah cezalar─▒n─▒ver ahlaks─▒zlar­čśí­čśí­čśí­čśí­čśí­čśí­čĄČ­čĄČ­čĄČ­čĄČ­čĄČ

Song├╝lÔŁĄ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 Ekim 2021
Kimler kaynanas─▒ ile anla┼č─▒yor kimler anla┼čm─▒yor mesela ben hi├ž anla┼čamad─▒m evlili─čim boyunca bi t├╝rl├╝ ─▒s─▒nam─▒yoruz birbirimize Hele bide o g├Âr├╝nceler yok mu
Benim kaynana yok kuzum
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Benim kaynana yok kuzum
G├Âr├╝mcemde nde raz─▒y─▒m.

Aselaras

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 May─▒s 2021
Bende anla┼čam─▒yorum konu┼čmuyorum g├Âr├╝┼čm├╝yorum hayat felsefemle yak─▒ndan uzakta. ─░lgileri yok zaten uzak olmalar─▒ da ├žok iyi b├Âyle de ├žok rahat─▒m herkes evinde sa─č olsun bana uzak olsun

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar