Busefer konu kaynana olsun 😉

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Busefer konu kaynana olsun 😉 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,693 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Busefer konu kaynana olsun 😉
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Allah bozmasın kayınvalidemle kayınpederimle görümcemle anlaşabiliyoruz. Beni başlarda istemediler hele hele kayınvalidem hiç istemedi. Şuan iyi anlaşıyoruz ilk başlarda tabiki soğuk olurum daha ilk tanışmada şapur şupur öpüp koklayacak halim yoktu konuşacak birşeyde bulamadık mecbur sessizlik oldu sonralardan alıştık birbirimize

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kimler kaynanası ile anlaşıyor kimler anlaşmıyor mesela ben hiç anlaşamadım evliliğim boyunca bi türlü ısınamıyoruz birbirimize Hele bide o görünceler yok mu
Canım ben kaynanamlada 5 görümcemlede anlaşıyoruz ben kaynanamla 10 sene aynı evde kaldım 3 senedir ayrıyız ama bir avludayız yemekleri kaynanam yapar elim ayağım tutuyorken ben yaparım diyor.eşimle tartışsak Benin tarafımı tutar eşime bağırır hamileliğim boyunca HEP hayvanlara yardıma geldi Allah razı olsun.allah kaynanasından çeken herkese yardım etsin.

Kimler kaynanası ile anlaşıyor kimler anlaşmıyor mesela ben hiç anlaşamadım evliliğim boyunca bi türlü ısınamıyoruz birbirimize Hele bide o görünceler yok mu
Ah ah öyle bi konu açtın ki canım içimi okuyorsun sanki ben şöyle başlayayım ben eşimle kaçarak evlendim evliliğimizin ilk zamanları kaynanam görümcelerim beni hep ayırma peşindeydiler neyse tabi ayırmayı başaramadılar ama tabi bu arada kayınvalidemgille birlikte yaşıyoruz 2 yıl boyunca etmediğini bırakmadılar resmen hizmetçi gibi kullandılar herkes bir yerlere gezmeye filan gidiyor ben eşimle dışarıya çıkacağım zaman kaynanam hep bize karışırdı neyse ilk kızımı doğurdum tabi kıyafet filan aldı sadece diğer torununa herşeyi aldı aradan bayağı zaman geçti ikinci kızıma hamileyim bu arada 2 görümcemde hamile aramızda da çok bi zaman yok neyse büyük görümcemin bebeğini kaybettik ve ondan 1 hafta sonra da ben doğum yaptım hastaneden eve geldim sadece evime 1 kere geldi oda fazla durmadı bile Allahtan benim ailem yakındı bana onlar baktı doğumdan bu zamana kadar 1 kez olsun arayıp nasılsınız nasıl oldunuz demedi o kadar kötü oldum ki diğer görümcemin doğumuna daha vardı 2 hafta öncesinden koşarak onun yanına gitti bide bana kahır yapıyor ney neden aramamışım hayırdır sen beni aradın mı torunlarım nasıl diye sordun mu ve görümcemin doğumuna giderken bebeğine ve kendisine bir sürü bohça yaptırmış tabi benim kızıma bişey almadı zaten almasın çünkü hakkımı asla helal etmedim benim kötü günümde yanımda değilse iyi günümdede olmasın benim kırkım çıkmadan eşim yurtdışına işe gitti sadece ailem sahip çıktı hiçbirisi de aramadı eşimi maaş zamanı yaklaşınca arıyor kardeşlerinin durumu kötü onlara yardim et filan diyor bide hesap soruyor sen o kadar parayı ne yapacaksın bizim durumumuz kötü diyor benim eşim işten çıktı aylarca işe gidemedi hiç kimse arayıp sormadı eksiğin var mı diye şimdi para istiyorlar artık resti çektik işte canım daha çok şeylerim varda anlatacağım bu kadar aşırı doluydum iyi geldi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
D
Ah ah öyle bi konu açtın ki canım içimi okuyorsun sanki ben şöyle başlayayım ben eşimle kaçarak evlendim evliliğimizin ilk zamanları kaynanam görümcelerim beni hep ayırma peşindeydiler neyse tabi ayırmayı başaramadılar ama tabi bu arada kayınvalidemgille birlikte yaşıyoruz 2 yıl boyunca etmediğini bırakmadılar resmen hizmetçi gibi kullandılar herkes bir yerlere gezmeye filan gidiyor ben eşimle dışarıya çıkacağım zaman kaynanam hep bize karışırdı neyse ilk kızımı doğurdum tabi kıyafet filan aldı sadece diğer torununa herşeyi aldı aradan bayağı zaman geçti ikinci kızıma hamileyim bu arada 2 görümcemde hamile aramızda da çok bi zaman yok neyse büyük görümcemin bebeğini kaybettik ve ondan 1 hafta sonra da ben doğum yaptım hastaneden eve geldim sadece evime 1 kere geldi oda fazla durmadı bile Allahtan benim ailem yakındı bana onlar baktı doğumdan bu zamana kadar 1 kez olsun arayıp nasılsınız nasıl oldunuz demedi o kadar kötü oldum ki diğer görümcemin doğumuna daha vardı 2 hafta öncesinden koşarak onun yanına gitti bide bana kahır yapıyor ney neden aramamışım hayırdır sen beni aradın mı torunlarım nasıl diye sordun mu ve görümcemin doğumuna giderken bebeğine ve kendisine bir sürü bohça yaptırmış tabi benim kızıma bişey almadı zaten almasın çünkü hakkımı asla helal etmedim benim kötü günümde yanımda değilse iyi günümdede olmasın benim kırkım çıkmadan eşim yurtdışına işe gitti sadece ailem sahip çıktı hiçbirisi de aramadı eşimi maaş zamanı yaklaşınca arıyor kardeşlerinin durumu kötü onlara yardim et filan diyor bide hesap soruyor sen o kadar parayı ne yapacaksın bizim durumumuz kötü diyor benim eşim işten çıktı aylarca işe gidemedi hiç kimse arayıp sormadı eksiğin var mı diye şimdi para istiyorlar artık resti çektik işte canım daha çok şeylerim varda anlatacağım bu kadar aşırı doluydum iyi geldi
Sen çok dolusun bacım

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bende 3aylık gelinim o 3ayı bana zehir etti benle eşim evin üstünden ayrılmak istiyoruz izin vermiyorlar ee ne yapacaz dedik en iyisi İstanbul a kaçalım dedim eşimle kimseye bişey demeden evden çıkıp doğru İstanbul a gittik aradan zaman geçti orda tabi çalışıp para kazandık geri döndük ama başka eve çıktım bi daha dönmedim o eve iki oğlum var ikisininde bebekliğini görmediler kıskançlıklarından yanıma da gelmedi ler arada küsüp barışırdık ama şimdi 6 cı yıla girmek üzere yiz küsüz ve hiçte barışmayı düşünmüyorum böyle daha rahatım
Dediğin gibi canım daha çok anlatmadıklarım var öyle özetle geçtim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar