Busefer konu kaynana olsun 😉

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Busefer konu kaynana olsun 😉 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,736 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Busefer konu kaynana olsun 😉
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Eskilere çok görmemek lazım kul atadan gördüğünü işler demişler ya benim düğümün olduğu gün evime goturmediler beni hazırdı kurulu evim neymiş gelin köye inermis ilk gece orda geçermiş koye indirdiler beni akşam 9 da dagildi herkes gece 2 de geri geldiler tam ben duşdayken eşim geldi çabuk cik annemgil geldi diye neyse çıktım banyodan uyuduk sabah 9 da teyzesi geldi kapıya yattiginiz yatağı toplayacam ben diye yattigimiz odaya daldı birden bizde daha uyyoduk eşimle sarilmistik sonra kaldırdılar bizi teyzesi diyo ki bide odaniza geldim de sizi uygunsuz gördüm diye utanmasi olsa yeni gelin in odasına dalmazlar öyle bende iyiki başka şekilde görmemissin dedim
Deseydin iyiki üzerimde görmedin tövbe yarabbim tövbe

Eliss

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim yha neye ariyorlarsa

Ay vallaha senin afina cok sevindim canim Allah mutlulugunuzu bozmasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok haklisin canım hic hakketpeyen insanlara saygi duymak zorunda kaliyoruz
Sağol canm Allah razı olsun rabbim her kızın karşına böyle insanlar çıkarsın 🤲

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
O etiler yok mu yılan hepsi gerçekten kaynım geçen yıl evlendi nişanlı iken 7 24 arayan kız şimdi konuşmaz oldu bir duydum Kaynanama beni kötülüyormuş gelini mübarek olsun tek gelin o sanki bayram seyran olur onun anasıgil aranır ama benim annem babam aranmaz ben neden saygı duyayım hepsini sildim daha iki eltim olacak bekar kaynım var onlarda yılanlık yapmazsa belki Allah selamı veririm
Bizdede aynısı oldu maşallah benim kaynana makine gibi hiç boş durmamış biz 5 eltiyiz daha 2 bekarda var bakalım bunlar nasıl olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilm

Bilmiyorum dayanamıyorlarsa oglunu evlendirmesinler
Oğullarını evlendiriyorlar sonradan tövbe estağfurullah sanki kumalarız gözüyle bakıyorlar şahsen benimki öyle

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kendi kızlarına aynısı yapılsa ne yaparlar acaba ceken cektırır mısali eskiden ne gormeyse o ınsallah oglan anneleri olarak bizler oyle kaynanam olmayız evlatlarımızı Allah iyilerle karsılastırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar