Busefer konu kaynana olsun 😉

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Busefer konu kaynana olsun 😉 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,760 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Busefer konu kaynana olsun 😉
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bizdede aynısı oldu maşallah benim kaynana makine gibi hiç boş durmamış biz 5 eltiyiz daha 2 bekarda var bakalım bunlar nasıl olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğullarını evlendiriyorlar sonradan tövbe estağfurullah sanki kumalarız gözüyle bakıyorlar şahsen benimki öyle
Hamileyim diye gitmiyorum bebek onlara benzer diye

Kendi kızlarına aynısı yapılsa ne yaparlar acaba ceken cektırır mısali eskiden ne gormeyse o ınsallah oglan anneleri olarak bizler oyle kaynanam olmayız evlatlarımızı Allah iyilerle karsılastırsın
Teyzem o kadar çektiki kurudu 28 yaşında menopoz oldu yumurtalıkları kurudu 2 kızı var teyzemin şimdi olmuyor çocugu

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kız ben aynı eve gelin geldim gerdek gecesinin sabahı saat 7 de geldi hadı kahvaltı yapalım dedi ben şok
Seninki yine sabah gelmiş valla benimki o gece evden gitmedi üstelik 2 kez de odaya girip beni gecelikli gördü başlarda çok utanip çekiniyordum ama öyle yapmaya devam edince alıştım artik onum yanında soyunsam bana normal geliyor 😂😂😂

Ooo dedikodu baya koyuymuş ben geç kalmışım 😃
Aynen koyu ama gec kalmis sayilmazsin kaynanalar bizim kanayan yaramiz😀😂🙄

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Seninki yine sabah gelmiş valla benimki o gece evden gitmedi üstelik 2 kez de odaya girip beni gecelikli gördü başlarda çok utanip çekiniyordum ama öyle yapmaya devam edince alıştım artik onum yanında soyunsam bana normal geliyor 😂😂😂

Bizdede öyleydi bir yıldır ev ayırdım

MelekŞeyma

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam çok iyi. Eşime karşı hep beni savunur gelinime iyi bak falan der. Eşim kıskanıyor bizi.

Benimki de kendi çapında uğraşıyor ama benim hiç umrumda bile değil. Önceki yıllarda sürekli arayıp sorardım canımı sıkardı artık kandiller ve bayramda arıyorum sadece baktım saçma sapan konuşmaya başlıyor hemen eşimin kulağına tutuyorum telefonu anasının Ne dediğini duysun diye. Eşimin sesini duyunca Benim kaynana şok oluyor bide güzel fırça yiyor oğlundan😃
Ben hiç yoramam kendimi😃

Allah vicdan merhametten alikoymasın insanı ben gurbete giden gelinlere çok üzülüyorum Allah yardımcıları olsun

Allah vicdan merhametten alikoymasın insanı ben gurbete giden gelinlere çok üzülüyorum Allah yardımcıları olsun

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.