Busefer konu kaynana olsun 😉

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Busefer konu kaynana olsun 😉 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,783 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Busefer konu kaynana olsun 😉
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bir eltim var onla konuşmuyorum cnm ama kaynanam çok sıkıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah cnm
Bende evlendigimde 17 yasina girdim yumurta dahi kirmayi bilmiyodum iki ay köyde kaldım mallarının altına kadar bana yaptirdilar yinede degersiz ben oldum 4 yıl önce eşimle bir kustük anasının lafina beni bıraktı annemin evine bosancaktik esimin halası ile anası bir oldu beni tekme tokat dövdüler sonra eşime köydeki herkese gelin kaynanasini dövdü diye laf çıkardılar şimdi de benim hiç umrumda değil valla ne dedikleri ettikleri olan bana oldu psikolojim bozuldu bir yandan bir yandan kalp hastası oldum genç yaşta onlara bir halt olmadi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
3 erkek kardeşim var diyorum anne bu erkekler evlense sen bir kaynanalik et gelin desin bak geliyorum nasıl memlekete annem diyor yok kızım evlerinde sag olsun diyor

Bilmiyorum neye arıyorlar sanki bizi çok seviyorlar

Bilmiyorum neye arıyorlar sanki bizi çok seviyorlar
Aynen canim yha neye ariyorlarsa
Allah akıl fikir versin inşallah valla 7 yıllık evliyim eveldigim de 15 yaşındaydım yumurta kırmayı bilmezdim kaynanam köyden geldi iki ay yanımda kaldı bna yemek yapmayı falan öğretti ya bide soranlara bnm gelinim herşey biliyo derdi hiç bsy bilmediğim halde Allah bin kere razı olsun öyle insanlardan bu ailede hiç yabancı gelin yok hepsi akraba bir ben yabancıyım sırf eşim beni istediği için köyden geldi istedi evimi kurup gitti insan böyle olmalı oğlunu yuvasına huzursuzluk sokmak nedir ayiptr günahtır ya pes valla
Ay vallaha senin afina cok sevindim canim Allah mutlulugunuzu bozmasin

Ne elti ne kaynana hiç birine o fırsa
Cok haklisin canım hic hakketpeyen insanlara saygi duymak zorunda kaliyoruz
tı vermiyorum canım

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide basklarinin yaninda aala ezmez beni kurban olurum ben gelinime o benim kizimdir anasini babasini birakip beim yanima gelmiş der ama herkes gidince bu guzel sozlerde onlarla birlikte gidiyor iste sora ayni tas ayni hamam ayni kaynana😣😣
Ay canim bizde disardan gorunuste onlara karsi anlasiyoruz ama tam bir sinir bozucu seker cikti genetik didisinin didisi seker yukleme yapmis cocugun goeune vurmus cok sukur simdi goruyor dun bana senin neyden nekadar yedigini biliyorum da bilmem nede o cocuga bose olsun gorecez dedim ben annesiyim cocugumu dusunurum dunyanin lafini dedi sinirlerimi bozdu istanbuldayim antalyadan yedigim lokmalaei sayiyor dusun kocam yogun calisiyor kirk yilda bir disari cikarsak cikiyoruz zirt pirt ariyor dillik vermiyor balayinda bizim odada kaldi bide 20 gun sonra geldi 4 ay bizde kaldi kizlar yasiyorsunuz sakin gelinlerinize dikkan edin kaynanalik yapmayin gurban olayim eskilerin hepsi cins
Balayınada mı geldi kaynanan

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Kimler kaynanası ile anlaşıyor kimler anlaşmıyor mesela ben hiç anlaşamadım evliliğim boyunca bi türlü ısınamıyoruz birbirimize Hele bide o görünceler yok mu
Benim kaynanam vallahi çok iyi mükemmel bi insan 4 yıldır evliyim onunla birlikte kalıyoruz daha hic karışmadı öğlene kadar yatsam asla kalk demez. Hasta olduğum zaman misafir gelse sen git dinlen önemli olan sensin ben ilgilenirim diyor. Oğlu bana en ufak bisi dese oğlunu rencide ediyor suş sen konuşma ona diyor. Istiyorsan ayrı eve çıkayım diyor ben izin vermiyorum asla gitmicen birlikte kalacağız diyorum asla ayrı eve çıkmasına izin vermem eşi uzun zamandır vefat etmiş bi görümcem var o da annesi gibi bi melek vallahi onu da çok severim. Heleki gezmelerime falan asla karışmıyor çocuğuma çok iyi bakıyor kiizim da onu çok seviyor evde olmasam da kızım herhalde beni sormaz babaannesine çok bağlı biri.🤗 benim kaynanam iyiki var annem gibi seviyorum. Allah her geline iyi kaynana eş nasıl etsin eşim de çok iyi mükkemmel bi insan 🤗😘

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kız ben aynı eve gelin geldim gerdek gecesinin sabahı saat 7 de geldi hadı kahvaltı yapalım dedi ben şok
Utanmasa geceden girecekmiş yanınıza

Benim kaynanam vallahi çok iyi mükemmel bi insan 4 yıldır evliyim onunla birlikte kalıyoruz daha hic karışmadı öğlene kadar yatsam asla kalk demez. Hasta olduğum zaman misafir gelse sen git dinlen önemli olan sensin ben ilgilenirim diyor. Oğlu bana en ufak bisi dese oğlunu rencide ediyor suş sen konuşma ona diyor. Istiyorsan ayrı eve çıkayım diyor ben izin vermiyorum asla gitmicen birlikte kalacağız diyorum asla ayrı eve çıkmasına izin vermem eşi uzun zamandır vefat etmiş bi görümcem var o da annesi gibi bi melek vallahi onu da çok severim. Heleki gezmelerime falan asla karışmıyor çocuğuma çok iyi bakıyor kiizim da onu çok seviyor evde olmasam da kızım herhalde beni sormaz babaannesine çok bağlı biri.🤗 benim kaynanam iyiki var annem gibi seviyorum. Allah her geline iyi kaynana eş nasıl etsin eşim de çok iyi mükkemmel bi insan 🤗😘
Masallah canım Allah agzınınız tadını hıc bozmasın 🧿🥰

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Utanmasa geceden girecekmiş yanınıza
Eskilere çok görmemek lazım kul atadan gördüğünü işler demişler ya benim düğümün olduğu gün evime goturmediler beni hazırdı kurulu evim neymiş gelin köye inermis ilk gece orda geçermiş koye indirdiler beni akşam 9 da dagildi herkes gece 2 de geri geldiler tam ben duşdayken eşim geldi çabuk cik annemgil geldi diye neyse çıktım banyodan uyuduk sabah 9 da teyzesi geldi kapıya yattiginiz yatağı toplayacam ben diye yattigimiz odaya daldı birden bizde daha uyyoduk eşimle sarilmistik sonra kaldırdılar bizi teyzesi diyo ki bide odaniza geldim de sizi uygunsuz gördüm diye utanmasi olsa yeni gelin in odasına dalmazlar öyle bende iyiki başka şekilde görmemissin dedim

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ayy maşallah canım Allah bozmasın
Bende istiyorum böyle bi kaynana yaa

Tüm sayfalar yüklendi.