Busefer konu kaynana olsun 😉

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Busefer konu kaynana olsun 😉 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,694 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Busefer konu kaynana olsun 😉
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras
Brak araları bozuk kalsın yoksa bu kaynanalar bizleri evlerimizden yuvalarımızdan ederler Rabbim onlara o fırsatı hiç vermesin
Zamanında yaptı canım ama ayırmayı aramızı kötü yapmayı beceremedi şu anda da eşim beni savunuyor diye zoruna gidiyor ama gün gelecek ben ona diyecek lafımı biliyorum şu an annemlerde kalıyorum iki kez ayaküstü uğradı tatlı ve kurabiye getirmiş tabiki de bayat meyve getirmiş çürük yani sen buna layıksın demek istiyor bende eşime söyledim boşver kendi ayıbı çok zoruma gitti bu olaya 1 ay oldu nerdeyse

Bende evlendigimde 17 yasina girdim yumurta dahi kirmayi bilmiyodum iki ay köyde kaldım mallarının altına kadar bana yaptirdilar yinede degersiz ben oldum 4 yıl önce eşimle bir kustük anasının lafina beni bıraktı annemin evine bosancaktik esimin halası ile anası bir oldu beni tekme tokat dövdüler sonra eşime köydeki herkese gelin kaynanasini dövdü diye laf çıkardılar şimdi de benim hiç umrumda değil valla ne dedikleri ettikleri olan bana oldu psikolojim bozuldu bir yandan bir yandan kalp hastası oldum genç yaşta onlara bir halt olmadi
Ne dövdülerni Allah cezalarınıver ahlaksızlar😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬

...

Moderator
Mod
rank

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kimler kaynanası ile anlaşıyor kimler anlaşmıyor mesela ben hiç anlaşamadım evliliğim boyunca bi türlü ısınamıyoruz birbirimize Hele bide o görünceler yok mu
Bende anlaşamıyorum konuşmuyorum görüşmüyorum hayat felsefemle yakından uzakta. İlgileri yok zaten uzak olmaları da çok iyi böyle de çok rahatım herkes evinde sağ olsun bana uzak olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar