Sorum var Çalışan anne olmak

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 63 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Çalışan anne olmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,624 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çalışan anne olmak
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İşte o yüzden çoğu insan askeri personelle evlenmek istemiyor gurbette yapılmaz çoluk çocuk olunca kim bakacak, aile uzakta olacak görülmeyecek vs diye baya zorluğu var. Ama biz birbirimizi sevip saydıktan sonra hiçbir şeyin önemi kalmıyor. Yeri geliyor günlerce görevlere gidiyor yalnız kalıyoruz, yeri geliyor aniden görevi çıkıyor çıkıp gidiyor, yeri geliyor nöbetleri oluyor bu arkadaşın düşüncesiyle düşüne düşüne verem oluruz heralde 😂
Bu arkadaşın düşüncesine göre kendi de büyük tehlikede aslında çünkü üvey babasıyla yaşadığını söylemişti ya o da bakarsa Allah korusun 🤷🏻‍♀️

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bu arkadaşın düşüncesine göre kendi de büyük tehlikede aslında çünkü üvey babasıyla yaşadığını söylemişti ya o da bakarsa Allah korusun 🤷🏻‍♀️
Üvey babamın yanına bile bırakmam ki evladımı allahim korusun cocum benim en kıymetli varlığım canımdan can kanimdan kan herkezin çocuğu oyledir kıymetlidir ben cocumu üvey babamın eline bile bırakmam adam daha kendi annesinin adını koydurmak istiyor ben diyorum kaynanamla kocam karışmıyor niye senin istedini koyayım diyorum ben cocumu 2 dk bile olsa yanımdan ayırmam allahimin verdi emanet hem

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İşte o yüzden çoğu insan askeri personelle evlenmek istemiyor gurbette yapılmaz çoluk çocuk olunca kim bakacak, aile uzakta olacak görülmeyecek vs diye baya zorluğu var. Ama biz birbirimizi sevip saydıktan sonra hiçbir şeyin ki rorwksnyönemi kalmıyor. Yeri geliyor günlerce görevlere gidiyor yalnız kalıyoruz, yeri geliyor aniden görevi çıkıyor çıkıp gidiyor, yeri geliyor nöbetleri oluyor bu arkadaşın düşüncesiyle düşüne düşüne verem oluruz heralde 😂
Bnce dee ölürüz de 😂😂 kız ne yapalım geçim derdi yapacak bir şey yok canım hepsinin düşüncesi o yönde nasip kız daha bekliyorlar bakalım 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

valla benim annemde kemik erimesi var kaynanamın belinde platin var benim de senelerce emeğim var primimin dolmasına 7 sene kaldı üniversiteden mezun olduğumdan beri çalışıyorum hem de iş ayırt etmeden.Ben senelerce toptancıda çalıştım sana demiştim açılışının fotosunu atmıştım hatta.O mağazanın açılışında 3 tır mal indirdim ben hem de asansörün gönyesi bozuktu takoz koya koya neden biliyor musun sırf elin adamına muhtaç olmamak için.Ben 1 ay boyunca sabah 8de gittim gece de 1de eve geldim tek kadın çalışandım eşimde tek laf etmedi benim içimde olmadığını biliyor çünkü.Eğer aldatacağından şüpheleniyorsan zorla sadakat olmaz kendini kurtarmaya bakacaksın evde onu engelle onun numarasını sil yok konuşmasın bunun mesajına bakla keşke yürüse ilişkiler.Ben parkomatım şu an mesela -15 derece soğuklarda karın tipinin altında 12 saat sokakta çalışıyorum keyfimden değil,evde yatamayacağımdan değil kendi ayaklarımın üstünde durmak istediğimden onun için ben de bakıcı tutacağım eğer bakarlarsa birbirlerine de onların ayıbı beni bağlamaz boşarım gider elimin kiri
Aynen öyle canım benim inşallah 💕 mecbursun kız ne.yaplm yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin az da kalmış hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim aynen öyle sen güvenip tuturuyorsun bakıcıyi iyi ya da kötü olduğu yazmıyor alımında

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bnce dee ölürüz de 😂😂 kız ne yapalım geçim derdi yapacak bir şey yok canım hepsinin düşüncesi o yönde nasip kız daha bekliyorlar bakalım 😂😂😂

Aynen öyle canım benim inşallah 💕 mecbursun kız ne.yaplm yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin az da kalmış hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim aynen öyle sen güvenip tuturuyorsun bakıcıyi iyi ya da kötü olduğu yazmıyor alımında
Akrabanında yazmıyor ki, haberlere baktığın zaman kötülükler genelde en yakınından geliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende bu kız niye sormuyor acaba diye bekliyordum 😂
Beynim beynim dün açıkladım ya 😂😂

Şok oldum okuyunca 🫣
Ahahahah uygulamaua bir gün girmedim neler olmuş ya okudukça cahilliğe gülüyorum 😂😂

Ya sen ne konuşuyorsun Allah aşkına bende diyorum bu kim senin kocandan dahi haberin yok gelmişsin burda benim kocama laf ediyorsun
Ağzın bal yesin ya ben yazacaktım zor tuttum kendimi 😂😂

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle onu hep bende derim her pislik ondan çıkıyor resmen hepsi bir değil tabiki
Akrabanında yazmıyor ki, haberlere baktığın zaman kötülükler genelde en yakınından geliyor

Ahahahah uygulamaua bir gün girmedim neler olmuş ya okudukça cahilliğe gülüyorum 😂😂

😂😂🤗

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Valla gözlerim aradı seni gelse de o da azıcık streslense diye ahahah 😂😂😂
Aynen öyle onu hep bende derim her pislik ondan çıkıyor resmen hepsi bir değil tabiki

😂😂🤗
benim kuzenimin tuttuğu bakıcı öyle iyiydi ki kuzenimin kızının mezuniyetinde ağladı, her dersi çalıştırdı okulda da çok başarılıydı kızıyla oğlu.Ama yengem mesela ne bilecekti de ne çalıştıracaktı okuma yazması doğru düzgün yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

benim kuzenimin tuttuğu bakıcı öyle iyiydi ki kuzenimin kızının mezuniyetinde ağladı, her dersi çalıştırdı okulda da çok başarılıydı kızıyla oğlu.Ama yengem mesela ne bilecekti de ne çalıştıracaktı okuma yazması doğru düzgün yok
Ahahahah çok kötüsün hazal 😂😂. Keşke olsaydım ya o kadar şey yazmak istedim hanımefendiye ama ağır olur diye yazmadım 😂😂. İnsan kendi kocasından hayır göremeyince milletin kocasınıda kendisi gibi görüyor işte

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Bnce de cnmm bak nr güzel bakmış helal olsun gerçekten canım benim çok iyi olmuş bak evladı gibi bakmış büyütmüş ne kadar güzel

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahah çok kötüsün hazal 😂😂. Keşke olsaydım ya o kadar şey yazmak istedim hanımefendiye ama ağır olur diye yazmadım 😂😂. İnsan kendi kocasından hayır göremeyince milletin kocasınıda kendisi gibi görüyor işte
Valla aldatacak olan kadınları bırakır g.y olur gene aldatır 😅

Bnce de cnmm bak nr güzel bakmış helal olsun gerçekten canım benim çok iyi olmuş bak evladı gibi bakmış büyütmüş ne kadar güzel
Öyle valla İzmir’de olsak kaç para isterse veririm baksın diye de işte 🥹

Tüm sayfalar yüklendi.