Can çekmesi ile aşermeyi nasıl ayırt ediyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alioth tarafından oluşturulan Can çekmesi ile aşermeyi nasıl ayırt ediyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,926 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Can çekmesi ile aşermeyi nasıl ayırt ediyorsunuz
Konbuyu başlatan Alioth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alieymenin annesi

Alieymenin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz bulduk 3 tane 50 TL verdik ay alma iğrenç tadı yiyemedim
Ya ben oğlumda çilek ve yer alması aşerdim ama zamanları değildi bulamadık yiyemedim doğum yaptım ebe dedi ki aşeripte yemediğin ne oldu ben dedim yer elması ve çilek diye şok oldu dedi allahın işine bak sen oğlumun tam göğsünde yer elması gibi kahveringi içinde de çilek noktaları gibi leke vardı şok oldular işte ondan dolayı bu sefer eşim çok çabalıyo bazen gülüyo diyo yaa erik yiyemesen kızımdada erik lekesimi olacak diye😂😂😂😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Nerde buldunuz ben de kiraz arıyorum canım bi de kaç lira verdiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kızlar bu burnuna kokması gerçekten çok ilginç değil mi ya hayret ediyorum. Mesela oturuyoruz akşam dizi izliyoruz hiç aklımda hayalimde yok hoop burnuma domates çorbası kokusu geliyor sanki birisi yeni pişirmiş tencerenin kapağını açmış yanımda 😂 hoop turşu kavanozu dibimde açılmış kokusu burnumda. Daha önce hiç böyle bir şey gelmedi başıma hasret ediyorum kendime Mevlamın işi 😂
Canim ben rusiyada yawiyorum rusiyadan bulduk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar