Can çekmesi ile aşermeyi nasıl ayırt ediyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alioth tarafından oluşturulan Can çekmesi ile aşermeyi nasıl ayırt ediyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,928 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Can çekmesi ile aşermeyi nasıl ayırt ediyorsunuz
Konbuyu başlatan Alioth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alieymenin annesi

Hly

Kayıtlı Üye
rank
Günde
Selam kızlar. Bir süredir canım Cappy marka ramazan şerbeti çekiyordu ama bulamıyorduk. Eşim bugün bulmuş, getirmiş. Şişeyi kafaya dikince tüylerim ürperdi ve ağlama geldi birden. Sanırım can çekmesi değilmiş de aşeriyormuşum. Bazılarımız bu kadar hassas olmak zorunda mıyız? 😂 Can çekmesi ile aşermeyi nasıl ayırt ediyorsunuz? Normalde de pis boğaz olduğum için pek anlayamıyorum ben

Selam kızlar. Bir süredir canım Cappy marka ramazan şerbeti çekiyordu ama bulamıyorduk. Eşim bugün bulmuş, getirmiş. Şişeyi kafaya dikince tüylerim ürperdi ve ağlama geldi birden. Sanırım can çekmesi değilmiş de aşeriyormuşum. Bazılarımız bu kadar hassas olmak zorunda mıyız? 😂 Can çekmesi ile aşermeyi nasıl ayırt ediyorsunuz? Normalde de pis boğaz olduğum için pek anlayamıyorum ben 😅
Günde 1 kilo portakal yiyorum normalde olsada olur olmasada, nasıl tarif etsem yedikten sonra dünyalar benim oluyo gibi 😁

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuru incir yiyin kızlar yerini tutmasa da isteği köreltir
Yok geçirmedi denedim olmadı ya 😟 off incir çıksın 10 kiloo yicem 😋😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En güzeli bence kuru incir bayılırım😍😋😋
Aldı eşim ama o etkiyi vermedi düşün incirin soyulus kokusu geliyor burnuma yeşil incir olacak off varya aklımdan hiç çıkmıyor ama kuru incir yedim sanırım koca bir paket 😂😂 ama yaş incir istiyorum çıksın 10 kilo yerim sanırım ağaca çıkıp yerdim çocukken 😂😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yok geçirmedi denedim olmadı ya 😟 off incir çıksın 10 kiloo yicem 😋😂😂

Aldı eşim ama o etkiyi vermedi düşün incirin soyulus kokusu geliyor burnuma yeşil incir olacak off varya aklımdan hiç çıkmıyor ama kuru incir yedim sanırım koca bir paket 😂😂 ama yaş incir istiyorum çıksın 10 kilo yerim sanırım ağaca çıkıp yerdim çocukken 😂😂
Yaa öyle bı anlattın ki benim bile canım istedi 🤣🤣

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Off incir ya incir kokusu bile geliyor keşke zamanı gelse yeşil incir 😋😋
Ah ah eevet onun için beklememiz lazım sanırım biraz daha yazın bolbol istedğmzi yiyecez hatta bahardan itibaren sabırla bekliyorum 😊😊

Günde

Günde 1 kilo portakal yiyorum normalde olsada olur olmasada, nasıl tarif etsem yedikten sonra dünyalar benim oluyo gibi 😁
Portakalda fazla şeker var dikkat edin derim ben fazla tüketmemeye çalışn 😊

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah eevet onun için beklememiz lazım sanırım biraz daha yazın bolbol istedğmzi yiyecez hatta bahardan itibaren sabırla bekliyorum 😊😊

Portakalda fazla şeker var dikkat edin derim ben fazla tüketmemeye çalışn 😊
İnşallah incir dönemi gelsin baya baya bekliyorum 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar