Canım çok sıkkın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiiii tarafından oluşturulan Canım çok sıkkın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,767 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım çok sıkkın
Konbuyu başlatan Sevgiiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar..konu eşim 31 haftalık hamileyim eşim normalde beni çok sever yani ben öyle düşünürdüm..aileme fazlasıyla değer veriyor ama iki gün önce oynadığı okey oyununda kızlarla arkadaşlık ettiğini sohbet ettiğini gördüm yanlış bişi yazmamış ama ne zamandır onlarla sohbet ediyor oyunda bilmiyorum eminim sildiği sohbetleri de var içim içimi yiyor dört beş kıza mesaj atmış onlara ilgi duymasaydi beni gerçekten sevseydi sizce böyle bişi yapar mıydı aldatmaya girmiyor mu bu kaç kere de sordum bu ona bu oyunda sohbet oluyor mu yok diyordu bana 😥🥺🥺🥺
Benim erkek kardeşim var 23 yaşında sevgilisi var İstanbul da, onu çok seviyor ama kızlarla konuşur oyun var papçi diye ben bilmem pek kızlarla görüşür konuşur o kız hergün beni arayıp der abla fatihe birşey der beni farklı kızlarla konuşuyor der ben kardeşime kızarım derki abla ben seviyorum sevgilimi ama bunlar oyun aşkı ilan etmiyoruz oyun bu der lütfen sakince bir konuş dinle

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bu sosyal medyalar , canlı oyunlar vs . Bunlar olmasa hatta vhatsap bile insanin canına tak ediyor bazen bunlar olmasa hayat ne kadar güzel olacak kimse hiç problem yaşamayacak. Eşimle evlenirken sildik facebook, intagram vs ne varsa numaralarimizi da degistirdik 5 yil bitti bizim hic bir sikintimiz yok sukurler olsun . Ne varsa bu sosyal medyada var yemin ediyorum keşke kimse kullanmasa

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bu sosyal medyalar , canlı oyunlar vs . Bunlar olmasa hatta vhatsap bile insanin canına tak ediyor bazen bunlar olmasa hayat ne kadar güzel olacak kimse hiç problem yaşamayacak. Eşimle evlenirken sildik facebook, intagram vs ne varsa numaralarimizi da degistirdik 5 yil bitti bizim hic bir sikintimiz yok sukurler olsun . Ne varsa bu sosyal medyada var yemin ediyorum keşke kimse kullanmasa
Eşimde izin vermez benim kullanmanı oda sadece teyip satıyor diye kullanmak zorunda, aynen kafam kulak rahat

Sevgiiii

Kayıtlı Üye
rank
Canim bizim de yok zaten ne face ne Instagram bu okey oyununda ne olduysa oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu okey oyunu için face açtı oda bende de açık ama niyeti olan her türlü yapıyor demek ki oyundan arkadaş eklemiş 🥺

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bizim de yok zaten ne face ne Instagram bu okey oyununda ne olduysa oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu okey oyunu için face açtı oda bende de açık ama niyeti olan her türlü yapıyor demek ki oyundan arkadaş eklemiş 🥺
Bu oyunlar çok tehlikeli önüne geçmezsen ilerde belki daha çok üzülürsün Benim eşimde farklı bir oyunda arkadaş edinmiş hatta whatsap grubu kurmuşlardı karma ayrılırım dedim senden hatta annesini de soktum araya bırakır giderim diye paşa paşa sildi sosyal medya online oyunlar şuan hep boşanma sebebi Allah yardımcın olsun inş eşinde vazgeçip sadece seninle ilgilenir inş

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum. Bnm elim cok kıskanc nişanlıyken face bilmem ne varsa sildik sadece wp kullanıyoruz o da onun müşterileri bnm akrabalarım uzakta oldugu için. Cok rahatız elhamdülillah. Oyun moyun oynayacak zamanda yok zaten ha bre col cocuk bakıyoz beraber evde. Onlarla oynuyorz parklara götürüyoruz vs vs. Bu sosyal medya varya bosanmaların ana sebebi bence. İğrenç ya iğrenç.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar..konu eşim 31 haftalık hamileyim eşim normalde beni çok sever yani ben öyle düşünürdüm..aileme fazlasıyla değer veriyor ama iki gün önce oynadığı okey oyununda kızlarla arkadaşlık ettiğini sohbet ettiğini gördüm yanlış bişi yazmamış ama ne zamandır onlarla sohbet ediyor oyunda bilmiyorum eminim sildiği sohbetleri de var içim içimi yiyor dört beş kıza mesaj atmış onlara ilgi duymasaydi beni gerçekten sevseydi sizce böyle bişi yapar mıydı aldatmaya girmiyor mu bu kaç kere de sordum bu ona bu oyunda sohbet oluyor mu yok diyordu bana 😥🥺🥺🥺
Kafanda deli sorular kocanda kaçamak cevap verdikçe iyice kendini yiyorsun sende Facebook aç oynadı oyuna gir karsilikli oyna bakalm için bu sekilde rahat eder saniyorm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum. Bnm elim cok kıskanc nişanlıyken face bilmem ne varsa sildik sadece wp kullanıyoruz o da onun müşterileri bnm akrabalarım uzakta oldugu için. Cok rahatız elhamdülillah. Oyun moyun oynayacak zamanda yok zaten ha bre col cocuk bakıyoz beraber evde. Onlarla oynuyorz parklara götürüyoruz vs vs. Bu sosyal medya varya bosanmaların ana sebebi bence. İğrenç ya iğrenç.
Kesinlikle canım boşanmanın en büyük sebebi yemin ederim . Ne güzel bak yuvanızla ilgilenmeniz vala bizde öyleyiz Allah daim etsin canım mutluluğunuzu 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.