Canım çok sıkkın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiiii tarafından oluşturulan Canım çok sıkkın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,766 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım çok sıkkın
Konbuyu başlatan Sevgiiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Sevgiiii

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah bir sinirleniyorum böyle okudukca bütün cvblari okudum inanın öncelikle sana rabbim sabır versin cnn en cok ilgi istedigimiz zamandayiz eve ese çocuklara yetmeye çalışıyoruz üstüne bide bu şekilde karşımıza geldiler mi ben cinnet geçiriyorum normalde suskun bir insanım içime atarım hamileliktenmidir nedir bilmiyorum yürek yemiş gibi ağzıma geleni sayıyorum bu aralar senin yerinde ben olu cam bak gene söylüyorum ben olu cam o telefon tuzla buza dönmüştü ama şen yapma!!! Sende onu umursama anladığım kadarıyla sende esi nde birbirinize vakit ayırmayı sevenin ciftmissiniz bu anda onun ilgisi gidincede senin duygular sinir falan alt üst olmuş sende onu umursama bakalım nasıl hissedecek bazı şeyleri tek başına yapıp mutlu ol oda bir sorgular olanı biteni nolduda bu kadın bensiz mutlu oldu biz herşeyi paylasirdik ben neyi kaçırdım ya da kaciriyorum die zor bu süreç kabul ediyorum yalnız değilsin bizler varız canın sıkılırsa yaz burdayiz
Hepinize çok teşekkürler kızlar hiç birinizi tanımıyorum ama ayrı ayrı hepiniz destek oldunuz bana Allah sizden razı olsun.. eşimin kaç gündür yüzüne bakamıyorum dün gece ağladı önümde özür diledi oyunu da face sildi şimdi içim daha rahat sohbetleri gordum eminim gormediklerim sildiği sohbetler de var ama en azından hatasını anladı pişman oldu biraz olsun rahatladım sadece tekrar güvenmem için zamana ihtiyacım var sanirim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkürler kızlar hiç birinizi tanımıyorum ama ayrı ayrı hepiniz destek oldunuz bana Allah sizden razı olsun.. eşimin kaç gündür yüzüne bakamıyorum dün gece ağladı önümde özür diledi oyunu da face sildi şimdi içim daha rahat sohbetleri gordum eminim gormediklerim sildiği sohbetler de var ama en azından hatasını anladı pişman oldu biraz olsun rahatladım sadece tekrar güvenmem için zamana ihtiyacım var sanirim
Tatlıya bağlanmasına çok sevindim canım allah içimdekilerden kurtulmana da yardım etsin inşallah

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar..konu eşim 31 haftalık hamileyim eşim normalde beni çok sever yani ben öyle düşünürdüm..aileme fazlasıyla değer veriyor ama iki gün önce oynadığı okey oyununda kızlarla arkadaşlık ettiğini sohbet ettiğini gördüm yanlış bişi yazmamış ama ne zamandır onlarla sohbet ediyor oyunda bilmiyorum eminim sildiği sohbetleri de var içim içimi yiyor dört beş kıza mesaj atmış onlara ilgi duymasaydi beni gerçekten sevseydi sizce böyle bişi yapar mıydı aldatmaya girmiyor mu bu kaç kere de sordum bu ona bu oyunda sohbet oluyor mu yok diyordu bana 😥🥺🥺🥺
Valla geneli öyle canım benim eşimde öyle elinde TLF lavaboya gide saatlerce çıkmaz elinden bir saniye düşmez uyurken bile baş ucunda oyuna gelince papci okey tıktık face Twitter hepsini kullanır ve ben eşimin TLF şifresini bile bilmem çünkü gördüğüm şey beni mutlu etmicek covugumada zarar verecek

Sevgiiii

Kayıtlı Üye
rank
Tatlıya bağlanmasına çok sevindim canım allah içimdekilerden kurtulmana da yardım etsin inşallah
Amin inşallah ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla geneli öyle canım benim eşimde öyle elinde TLF lavaboya gide saatlerce çıkmaz elinden bir saniye düşmez uyurken bile baş ucunda oyuna gelince papci okey tıktık face Twitter hepsini kullanır ve ben eşimin TLF şifresini bile bilmem çünkü gördüğüm şey beni mutlu etmicek covugumada zarar verecek
Rabbim kadınlara sabır versin ne diyelim

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Yine de uzatma cnm bi kere sogukluk girince araya kolaycana düzelmiyor insan. Daha da yanas yanına eşinin sen bana bi adım bak ben sana 10 adım geliyorum de bunu belirt. Bi de beraber daha çok bişiler yapın vakit gecirinı zmn bos kalmaz o oyunlarıda oynayacak zamanı olmaz. Birazda biz kadınlar da da varhep biz onlardan ilgi bekliyorz zaman istiyoruz birazda biz kocalarla ilgilenelim lütfen. Unutmayınız her kavga her hata iki taraflıdır. Bazılarımız ilgisiz kalıphep kocadan ilgi bekledikleri ve ewliliklerini sıradanlastırdıkları içşn de aldatılıyor olablir bunu biraz düşünün derim. Ewet her kadın kraliçe olmayı hakkediyor ama unutmayınızki kraliçe olmak için de bi krala ihtiyacımz var köleye değil...

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Yine de uzatma cnm bi kere sogukluk girince araya kolaycana düzelmiyor insan. Daha da yanas yanına eşinin sen bana bi adım bak ben sana 10 adım geliyorum de bunu belirt. Bi de beraber daha çok bişiler yapın vakit gecirinı zmn bos kalmaz o oyunlarıda oynayacak zamanı olmaz. Birazda biz kadınlar da da varhep biz onlardan ilgi bekliyorz zaman istiyoruz birazda biz kocalarla ilgilenelim lütfen. Unutmayınız her kavga her hata iki taraflıdır. Bazılarımız ilgisiz kalıphep kocadan ilgi bekledikleri ve ewliliklerini sıradanlastırdıkları içşn de aldatılıyor olablir bunu biraz düşünün derim. Ewet her kadın kraliçe olmayı hakkediyor ama unutmayınızki kraliçe olmak için de bi krala ihtiyacımz var köleye değil...
Darısı benimkinin basina

Tüm sayfalar yüklendi.