Sorum var Canım sıkkın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Canım sıkkın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım sıkkın
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ben asla susmam kaynanam geçen bebeğime kedi yavrusu dedi ben o ne öyle ya böyle şeyler hiç hoş değil bebeğime öyle deme bizim çocuğumuz istediğimizi deriz gözünü de oyariz dedi dedim diyemezsin sonra sustu sinir oluyorum bizim çocuğumuz deyince eski kafalı şey o benim bebeğim çocuğum saçma

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben asla susmam kaynanam geçen bebeğime kedi yavrusu dedi ben o ne öyle ya böyle şeyler hiç hoş değil bebeğime öyle deme bizim çocuğumuz istediğimizi deriz gözünü de oyariz dedi dedim diyemezsin sonra sustu sinir oluyorum bizim çocuğumuz deyince eski kafalı şey o benim bebeğim çocuğum saçma
Ama sevmiş öyle demiş bence gereksiz yere kadını terslemissin canım sonuçta onun da torunu 🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz çok şükür Rabbim bana evlat nasip etti iki aylık bebem var canımı veririm onun için destek almadan büyütmek insanı geriyor biraz gün boyu bakıyorum akşam iftardan taa gece on iki bire kadar ilgileniyorum ağlama nöbetiydi beziydi gaziydi bayağı yorgun düşüyorum üstüne kaynanam arada sataşıyor doğum yaptığımdan beri on defa üst üste evi süpürmemişim bebeğim dursa ben de bilirim evimin işlerini eşim akşam geliyor abisine çaya gidiyor arada destek oluyor bazen kendimi tükenmiş hissediyorum bebekle uğraşmak zaten yorucu kaynanam diyor bebek uyur uyumaz gel bir işin ucundan tut ki bu konuda kendimi fazla ezdirmiyorum çünkü o bana pek destek olmuyor kendi yapsın diyorum modum düşüyor arada neyse uzun oldu saçmaladım işte biraz af buyurun 🌷
Rabb'im yardımcın olsun inşallah canım benim kaynanan yanda miydi seninle mi oturuyordu görümce ve kaynana zor ya bnm oğlum 6 yaşında onun karnını doyur üstünü giydir oyun oyna döktüğü topla derken epey geçiyor çoğunlukla işimi çok zor yapıyorm tek olduğu için sıkılıyor birde bebek olunca halim yaman ki yaman vAlla nasıl olacaksa 😢 bnm kaynanam yapar işi valla yardımcı da oluyor sağolsun arada ona fa bir şey oluyor ama genelde herşey de yardımcı oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır canım severek demedi ayrıca çok itici geliyor bana öyle şeyler hep üstüne basa basa bizim çocuğumuz diyor ben affedersin hamileyken burnumdan geliyordu yediklerim kimin çocuğu sorarım size
Eskiden de torunlar babasının babasına dedesine baba diyormuş bizmkilerdr bir ara öyle denemeye uğraştılar da bnde sinir olmuştum saçma geldi garip yanı çocuk büyütmek zaten zor birde milletke daha zor

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Rabb'im yardımcın olsun inşallah canım benim kaynanan yanda miydi seninle mi oturuyordu görümce ve kaynana zor ya bnm oğlum 6 yaşında onun karnını doyur üstünü giydir oyun oyna döktüğü topla derken epey geçiyor çoğunlukla işimi çok zor yapıyorm tek olduğu için sıkılıyor birde bebek olunca halim yaman ki yaman vAlla nasıl olacaksa 😢 bnm kaynanam yapar işi valla yardımcı da oluyor sağolsun arada ona fa bir şey oluyor ama genelde herşey de yardımcı oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eskiden de torunlar babasının babasına dedesine baba diyormuş bizmkilerdr bir ara öyle denemeye uğraştılar da bnde sinir olmuştum saçma geldi garip yanı çocuk büyütmek zaten zor birde milletke daha zor
Aynen cnm bizimkilerde diyor sen doğurmasın o senin çocuğun değil Allah gönderdi diyor bana sen sadece onun bakicisisin altını temizliyecen sütünü verecen uyutacam giydirecen sadece o senin işin Yarabbi çıldırıyom böyle dediğinde görümcem diyor yeğenim büyüdüğünde ona öğretecek hep sana bakıcı desin 😡 doğum sancıları kim çekti ben kim 9 ay karnında taşıdı ben kim hergun kusuyor ben hayırdır kimi bakıcı yapıyorsunuz bide görümcem utanmadan her ay maaşını verecez bakıcı maaşını gelde delirme

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen cnm bizimkilerde diyor sen doğurmasın o senin çocuğun değil Allah gönderdi diyor bana sen sadece onun bakicisisin altını temizliyecen sütünü verecen uyutacam giydirecen sadece o senin işin Yarabbi çıldırıyom böyle dediğinde görümcem diyor yeğenim büyüdüğünde ona öğretecek hep sana bakıcı desin 😡 doğum sancıları kim çekti ben kim 9 ay karnında taşıdı ben kim hergun kusuyor ben hayırdır kimi bakıcı yapıyorsunuz bide görümcem utanmadan her ay maaşını verecez bakıcı maaşını gelde delirme
Ay onlar nasıllar onlardan uzağa gitme sansin yok mu ah gdiip onlardan kurtulsan sinir oldum öyle şey mi olur he ya bakıcı tövbe yarabbim kız ayıp öyle denir mi ne boş vasıfsız insanlar var yaaa Allah'ım ya sanki onlar emzirdi sancı çekti ya 9 ay taşıdı kolay mı bunlar iki bir şey almakla ve üst giydirmekle hala vs olunmuyor vAlla ayıp gerçekten keşke onlardan uzağa gitsen

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Ay onlar nasıllar onlardan uzağa gitme sansin yok mu ah gdiip onlardan kurtulsan sinir oldum öyle şey mi olur he ya bakıcı tövbe yarabbim kız ayıp öyle denir mi ne boş vasıfsız insanlar var yaaa Allah'ım ya sanki onlar emzirdi sancı çekti ya 9 ay taşıdı kolay mı bunlar iki bir şey almakla ve üst giydirmekle hala vs olunmuyor vAlla ayıp gerçekten keşke onlardan uzağa gitsen
Maalesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar