Sorum var Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Canlar plazenta aşağıda ama zamanla çıkar yukarı dedi riskleri varmı aşağıda olunca cikarr dimi yukarı zamanla kötü bisey değil dimi?
Benmde asagidaydi cinsel ilişkiyi yasakladı kendiliğinden yukarı çıktı hiç korkma içini ferah tut cikmasada öyle olup sağlıkla doğum yapan bir sürü kişi var çok duydum okudum

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Benmde asagidaydi cinsel ilişkiyi yasakladı kendiliğinden yukarı çıktı hiç korkma içini ferah tut cikmasada öyle olup sağlıkla doğum yapan bir sürü kişi var çok duydum okudum
Evet banada dedi cinsel ilişkiden uzak dur dedi ay sagol cnm inşallah bakalım hayırlısı olsun inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben dün 20haftalik oldum.canim, bu üçüncü gebeliğim iki çocuğumda 34,haftada doğdu benim
Allah bagislasin canim

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Annem kardeşime hamileyken plesanta aşağıdaydı ani hareketler etmeyi ve ağır kaldırmayı felan yasaklamıştı hep aşağıda olmasına rağmen kardeşim turp gibi zamanında doğmuştu kısacası daha dikkatli davran kendine birşey olmaz Allahın izniyle

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canlar plazenta aşağıda ama zamanla çıkar yukarı dedi riskleri varmı aşağıda olunca cikarr dimi yukarı zamanla kötü bisey değil dimi?
Kuzum banada doktor iki sefer söyledi ben 16.1 şimdi doktor müayinəm 15.3də oldu çoçukda herşey normal ama plasenta aşağıda çoçuk büyüdükce oda yukarı kalkacaq dedi bana hic bir sorun yok çok şükür söyledi doktor hicbir yasak falan söylemedi ilişkiyle ilgili birde ben 4 5 gün önce ameliyat oldum ameliyat yapan doktor yasakladı bana ilişkiyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar