Sorum var Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,314 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Canlar plazenta aşağıda ama zamanla çıkar yukarı dedi riskleri varmı aşağıda olunca cikarr dimi yukarı zamanla kötü bisey değil dimi?
Kötü bişey değil büyüyüp yerleştikçe yukarı çıkar ama siz bu aşamada ağır kaldırmayın poşet filan taşımayın ki yukarı çıkması kolaylaşsın 👍

Demet

Kayıtlı Üye
rank
İyi yapdın canım burda soru sorduğunda icin rahatlıyo herkes bildiyini yazıyor🥰 evet bana bir 11 hafdalığında dedi birde 15 de dedi korkulası bir sorun diyil çoçuk büyüdükce yukarı cıkacaq İnşaAllah cıkar kuzum sıkında yapma Rabbim salıcaqla yavrularımızl kucağımıza almayı nasip etsin 🙏
Ay sagol güzel mesajın için canimmm amin inşallah 🥰🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kötü bişey değil büyüyüp yerleştikçe yukarı çıkar ama siz bu aşamada ağır kaldırmayın poşet filan taşımayın ki yukarı çıkması kolaylaşsın 👍
Hmm tm cnm elimde geldiği kadar dikkat etmeye calisiyorum🥰

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Söylediklerini dikkate alicam amin canim inşallah sagolasin

Hmm anladım canım ya banada dedi yukarı çıkar diye bakalim🤲😊ilk kez dedi Boyle bisey o yüzden bu sorim dedim
İyi yapdın canım burda soru sorduğunda icin rahatlıyo herkes bildiyini yazıyor🥰 evet bana bir 11 hafdalığında dedi birde 15 de dedi korkulası bir sorun diyil çoçuk büyüdükce yukarı cıkacaq İnşaAllah cıkar kuzum sıkında yapma Rabbim salıcaqla yavrularımızl kucağımıza almayı nasip etsin
Ay sagol güzel mesajın için canimmm amin inşallah 🥰🤲

Hmm tm cnm elimde geldiği kadar dikkat etmeye calisiyorum🥰
Rica ederim kuzum 😍🥰🤗

Fatma Nur

Kayıtlı Üye
rank
Canlar plazenta aşağıda ama zamanla çıkar yukarı dedi riskleri varmı aşağıda olunca cikarr dimi yukarı zamanla kötü bisey değil dimi?
Banada ilk doktorum öyle demişti bebeğin plesentasi aşağıda normal doğum yapamazsın erken doğum riskin var diye ama 3 4 hafta sonra başka doktora gittim yukarıya çıkmıştı herhangi bir sıkıntı da yoktu tek bir doktora bağlı kalma hatta imkanın varsa özelle gitmeni tavsiye ederim

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Banada ilk doktorum öyle demişti bebeğin plesentasi aşağıda normal doğum yapamazsın erken doğum riskin var diye ama 3 4 hafta sonra başka doktora gittim yukarıya çıkmıştı herhangi bir sıkıntı da yoktu tek bir doktora bağlı kalma hatta imkanın varsa özelle gitmeni tavsiye ederim
Sagol canim ben kadın doktoruma gitdim her ay oraya muane oluyorum 🥰evet banada zamanla çıkar dedi hayırlısı bakalim🤲

Tüm sayfalar yüklendi.