Sorum var Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,316 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar dün doktordaydim bana bebeğin plazentasi aşağıda dedi zamanla çıkar. Ama. Dedi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Annem kardeşime hamileyken plesanta aşağıdaydı ani hareketler etmeyi ve ağır kaldırmayı felan yasaklamıştı hep aşağıda olmasına rağmen kardeşim turp gibi zamanında doğmuştu kısacası daha dikkatli davran kendine birşey olmaz Allahın izniyle
Söylediklerini dikkate alicam amin canim inşallah sagolasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum banada doktor iki sefer söyledi ben 16.1 şimdi doktor müayinəm 15.3də oldu çoçukda herşey normal ama plasenta aşağıda çoçuk büyüdükce oda yukarı kalkacaq dedi bana hic bir sorun yok çok şükür söyledi doktor hicbir yasak falan söylemedi ilişkiyle ilgili birde ben 4 5 gün önce ameliyat oldum ameliyat yapan doktor yasakladı bana ilişkiyi
Hmm anladım canım ya banada dedi yukarı çıkar diye bakalim🤲😊ilk kez dedi Boyle bisey o yüzden bu sorim dedim

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Canlar plazenta aşağıda ama zamanla çıkar yukarı dedi riskleri varmı aşağıda olunca cikarr dimi yukarı zamanla kötü bisey değil dimi?
Plesenta aşağıda olması rahim girişni kapatır 24 e kadar yukarı çıkması beklenir eğer çıkmazsa sezeryan ile doğum yapılır normal olmaz bebeğe zararı olur çnkü doğm esnasımda. Progestan hap kullandrıyolar genelde ve ilşki yasak ağr kaldrmak yasak iş yapmak yasak dınlenın ve bol su için 24 ten itibaren doktor bilgilendirir ne durmda diye zaten endşe etmeyn

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlar plazenta aşağıda ama zamanla çıkar yukarı dedi riskleri varmı aşağıda olunca cikarr dimi yukarı zamanla kötü bisey değil dimi?
Hayır canım hiçbir zararı yok kendi kendine çıkıyor eğer çıkmazsa sezeryan kötü olan ne peki seni boyle düşündüren ne oldu ? Doktorun sana söylemiştir zamanla çıkacağını yer degistrecegini eğer çıkmazsa dönmezse sezeryan bsnimde aynı şey başımda vardı ama düzeldi ilk zamanlar böyle birde kaç haftalıksin?

Korkma yani birileri bişi demiş gibi geldi bana korkutmuslar seni çıkmazsa sezeryan sadece dinlen sen ayaklarını yukarı dik bak benim o düzeldi bebek ters dönmüştü😁 sonra bebekte döndü Allah'ım sezeryandan bir korkuyordum hiç sorma 🙈Korkma sakın sadece önlem al 🌷

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Plesenta aşağıda olması rahim girişni kapatır 24 e kadar yukarı çıkması beklenir eğer çıkmazsa sezeryan ile doğum yapılır normal olmaz bebeğe zararı olur çnkü doğm esnasımda. Progestan hap kullandrıyolar genelde ve ilşki yasak ağr kaldrmak yasak iş yapmak yasak dınlenın ve bol su için 24 ten itibaren doktor bilgilendirir ne durmda diye zaten endşe etmeyn
Hmm anladım sagolun hayırlısı bakalım çıkar inşallah dikkat edicem

Hayır canım hiçbir zararı yok kendi kendine çıkıyor eğer çıkmazsa sezeryan kötü olan ne peki seni boyle düşündüren ne oldu ? Doktorun sana söylemiştir zamanla çıkacağını yer degistrecegini eğer çıkmazsa dönmezse sezeryan bsnimde aynı şey başımda vardı ama düzeldi ilk zamanlar böyle birde kaç haftalıksin?

Korkma yani birileri bişi demiş gibi geldi bana korkutmuslar seni çıkmazsa sezeryan sadece dinlen sen ayaklarını yukarı dik bak benim o düzeldi bebek ters dönmüştü😁 sonra bebekte döndü Allah'ım sezeryandan bir korkuyordum hiç sorma 🙈Korkma sakın sadece önlem al 🌷
16 haftalık oldum canım yok ilk kez öyle bisey dedi ondan sorim dedim sagolun

Tm canim sagolasin❤️❤️öyle diyince doktor sormak istedim bi

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Evet banada dedi cinsel ilişkiden uzak dur dedi ay sagol cnm inşallah bakalım hayırlısı olsun inşallah 🤲

Allah bagislasin canim
Rabbim hayirlisiyla kucağına almayı nasip etsin doğduğu zaman bütün herşey unutulacak🥰🤲

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Söylediklerini dikkate alicam amin canim inşallah sagolasin

Hmm anladım canım ya banada dedi yukarı çıkar diye bakalim🤲😊ilk kez dedi Boyle bisey o yüzden bu sorim dedim
İyi yapdın canım burda soru sorduğunda icin rahatlıyo herkes bildiyini yazıyor🥰 evet bana bir 11 hafdalığında dedi birde 15 de dedi korkulası bir sorun diyil çoçuk büyüdükce yukarı cıkacaq İnşaAllah cıkar kuzum sıkında yapma Rabbim salıcaqla yavrularımızl kucağımıza almayı nasip etsin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar