Sorum var Canlarım bilenler cevap versin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sewdam tarafından oluşturulan Canlarım bilenler cevap versin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 795 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım bilenler cevap versin lütfen
Konbuyu başlatan Sewdam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sewdam
Canlarım bni biliyorsunuz daha doguramadim 3 gündür afedersiniz bacak aramda aşagiya doğru çok baskı var sanki kafasıyla itiriyor ve o sürelerde de baya kıpırdıyor
Bebeğim bu şekilde aşaği baskı yaparak mi acaba suyu patlatıyor bilen varsa çok merak ediyorum cevap verir misiniz lütfen canlarım 🌟🤰💖
Benimde bilmiyordum doğuma 2 gün kala geceleri sürekli öyleydi sancı bacak aramda birşey vardı canım kontrole gittiğimde sancım çıkmıştı 3 cm açılmam da vardı

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bilmiyordum doğuma 2 gün kala geceleri sürekli öyleydi sancı bacak aramda birşey vardı canım kontrole gittiğimde sancım çıkmıştı 3 cm açılmam da vardı
Hmm anladım canm inşallah öyledir ya kızıma kavuşmak istiyorum bı an önce ne kadr sonra dogum yaptın balim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım canm bnde suyum gelsin diye bekliyorm ya o kadr itiriyor ki sandım suyu patlatmaya çalışıyor 🤭
Her doğum farklı oluyor bazen suyun gelmez sancın olur o şekilde doğum başlar o belli olmuyor benim 2. Doğumumda suyum gelmedi sancıyla gittim hastaneye 7 cm açılmam vardı doğumhane kapısından içeri girer girmez suyum geldi çok farklı oluyor

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah canm öyle umuyorm 🤭☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsallah canm öyle umuyorm 🤭☺️

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım bni biliyorsunuz daha doguramadim 3 gündür afedersiniz bacak aramda aşagiya doğru çok baskı var sanki kafasıyla itiriyor ve o sürelerde de baya kıpırdıyor
Bebeğim bu şekilde aşaği baskı yaparak mi acaba suyu patlatıyor bilen varsa çok merak ediyorum cevap verir misiniz lütfen canlarım 🌟🤰💖
Benim ki de aynisi oluyor canim hareket ettigi zaman belimden tutu özel bölgeye kadar agri oluyor haftam 39+6 seninki

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Her doğum farklı oluyor bazen suyun gelmez sancın olur o şekilde doğum başlar o belli olmuyor benim 2. Doğumumda suyum gelmedi sancıyla gittim hastaneye 7 cm açılmam vardı doğumhane kapısından içeri girer girmez suyum geldi çok farklı oluyor
Hmm anladım canm ya bnm ilk gebelik ya bilmiyorm doğum sancilarini suyumu bekliyorm yada kan feln

Benim ki de aynisi oluyor canim hareket ettigi zaman belimden tutu özel bölgeye kadar agri oluyor haftam 39+6 seninki
Bnm baştan beri enfeksiyon dan dolayı erken doğum riskim vardi şu an 36+ 4 ama bnmki biraz farklı oluyor bu ayın 14 su acile gittim doktorlar 3 cm açılmaya yatırdı hastaneye 3 gün yattım sonra ilerleme olmadı diye ewe gönderdiler 4 gün önce feln gene acile gittim bu seferde bir parmak ucu kadr açılma var dediler ama işte 2 3 gündür aşağiya doğru baskım çok hafif de kasık ağrilarim ama işte belli zmnlari yok geldimi kıpırdayamiyorm geri belli bir süre sonra geçiyor ilk gebeliğim hiç bişi anlamadm 🤭kusura bakma az biraz uzun oldu canm 🙈💖

Hemen kontrole gittiğim gün doğum oldu istekli sezeryandı benimki mecbur açılmam olduğu için yaptılar
Hmm anladım canm Rabbim sana bagişlasin ☺️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım canm ya bnm ilk gebelik ya bilmiyorm doğum sancilarini suyumu bekliyorm yada kan feln

Bnm baştan beri enfeksiyon dan dolayı erken doğum riskim vardi şu an 36+ 4 ama bnmki biraz farklı oluyor bu ayın 14 su acile gittim doktorlar 3 cm açılmaya yatırdı hastaneye 3 gün yattım sonra ilerleme olmadı diye ewe gönderdiler 4 gün önce feln gene acile gittim bu seferde bir parmak ucu kadr açılma var dediler ama işte 2 3 gündür aşağiya doğru baskım çok hafif de kasık ağrilarim ama işte belli zmnlari yok geldimi kıpırdayamiyorm geri belli bir süre sonra geçiyor ilk gebeliğim hiç bişi anlamadm 🤭kusura bakma az biraz uzun oldu canm 🙈💖

Hmm anladım canm Rabbim sana bagişlasin ☺️
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah güzelim dikkat et doğum sancısı dinlenince geçmez daha çok artar

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğuma yakın bebeğin kafa hareketini aşağıdan hissediyorsun Dönmesini o dönemesi devam etse bebek cikicak gibi değişik bir baskı ve acı veriyor. Canim karnın iyice aşağı indiğinde suyun geliyor birde sancı olduğunda gerçi herkesin farklı ama. Ben bacağımı kaldırıp esofmanim giyemedim eşim giydirdi kaldıramıyorum bacağımı agliya agliya giymiştim. Değişik bı duygu sarıyor o an seni sancidan felan değil haa ağlama. Sancı siklasip hastaneye gittimde arabadan inemiyordum. Bebek assagi indiğinde hareket bile edemiyorsun. Zor yürüyorsun canım baya bı ağırlaşıyorsun. Ama kolay doğum oluyor yarım saatte dogumum olmustur

Tüm sayfalar yüklendi.