Sorum var Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,833 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum amin Allah razı olsun ❤️

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen nasılsın neler yapıyorsun
Canım ben biraz rahatsızım enfeksiyon çıktı bende doktor crem yazdı ama bir kac gündür kaşıntım var iyi olmadı valla aglicam🥺bir kaç gün sonra randevum var doktora soylicem gecmedigini

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım ben biraz rahatsızım enfeksiyon çıktı bende doktor crem yazdı ama bir kac gündür kaşıntım var iyi olmadı valla aglicam🥺bir kaç gün sonra randevum var doktora soylicem gecmedigini
Yaaa nasıl gecmedi kuzum ya iç çamaşırıni hep ütüle ıslak kalmasına izin verme sık sık değiştir bide bol bol sıvı tüket inşallah geçer ya

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar