Sorum var Canlarım iki gün sonra 33 haftalık olucam nasipse zaman yaklaşıyor normal doğum yapmak istiyorum nasipse bana normal doğum için neler önerirsiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Canlarım iki gün sonra 33 haftalık olucam nasipse zaman yaklaşıyor normal doğum yapmak istiyorum nasipse bana normal doğum için neler önerirsiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,484 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım iki gün sonra 33 haftalık olucam nasipse zaman yaklaşıyor normal doğum yapmak istiyorum nasipse bana normal doğum için neler önerirsiniz?
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım önerileri tavsiyeleri bekliyorum ilki sezaryandi o yüzden hiç fikrim yok normal doğum ile neiy kaç haftadan sonra yapıyım tavsiyeler fikirler bekliyorum bu arada günaydın bitanelerim 💖💖💖💖💖
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canlarım önerileri tavsiyeleri bekliyorum ilki sezaryandi o yüzden hiç fikrim yok normal doğum ile neiy kaç haftadan sonra yapıyım tavsiyeler fikirler bekliyorum bu arada günaydın bitanelerim 💖💖💖💖💖
Bol bol nefes egzersizleri yap canım afedersin ikinmak çok önemli ben yapamadım kesi attılar o yüzden

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım inşallah olur bize ilham olursun bende yapmak istiyorum ama bilemiyorum ilk sezeryanımı istekli yaptım ama normal doğumu da tatmak istiyorum 😂
İlki acil sezaryandi bitanem bakalım bu ikinciyi normal. Doğum. İstiyorum nasipse kendi. Doktorum. Olur dedi bakalım hastanedeki doktorlar ne dicek. Denemek istiyorum. İnşallah nasipse sen kaç haftaliksin ki canim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sezeryanla arasında en az 2 sene olması gerekiyor ve her doktor onay vermiyor çiçeğim. İlkini neden sezeryan olmuştun eğer çatı sıkıntısı vs varsa ikinciside sezeryan olur. Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah ama normal doğum diyede zorlama. Bende normal doğum çok istiyordum lakin bebeğimin sağlığı söz konusu olunca mecburi sezeryan olmuştum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar